Jump to content
Sign in to follow this  
SiCkMiNd

Mad Head Games - Pridruzite nam se!

Recommended Posts

simpaticna igrica, u pravo vreme pravi trik :) Svidja mi se sto niste otaljali posao, sve je cakum pakum kao i u onim pravim igrama. Dobar je to fazon da u onom prostoru izmedju novih igara izbacite nesto ovakvo, em narod voli za dzabe, em se podgreva interesovanje za brend ( pravi advesajzeri bi to rekli strucnije ^_^ ).

Kad smo vec kod marketinga.... eto sta ti je moc reklame..... toliko su vas nahvalili da sam morao da turim svoju radoznalu njusku da vidim kako to izgleda, pa sam odigrao oni sat demo-a. Lepo, i sto je najvaznije zagonetke su logicne, i osim jedne sve sam ih resio jednom ( levom ) rukom :P Takodje bitna stvar, treba pohvaliti izdavaca, jerbo sam bez po muke deinstalirao demo, sto inace nije slucaj... iskreno govoreci da nismo na istom forumu ne bih ga ni skidao, 2 puta sam se zezno i nikad vise.

Dve od dve nase igre (Rite of Passage i Nevertales) su nominovane za najbolje casual igre protekle godine :) I to u deset kategorija, plus nominacija za najbolji razvojni tim. Naravno, to ne znaci da morate da glasate za nas, ali bi svakako bilo lepo da glasate :)

Na linku ispod je survey za glasanje, a inace treba znati da moze da se glasa svakog dana, pa eto, ko god se seti i kad god se seti do kraja meseca, bilo bi sjajno da zadene svoj glas za svoje favorite :)

Veliki pozdrav od Ludih Glava!

http://www.surveygizmo.com/s3/1466834/AACG-Best-of-2013

na istoj strani vi i epix.... dobro ko prvi njemu i glas :P

nego neki se stranjac upetljo na prvo mesto, jel to ima veze sa trenutnim poretkom ili nesto tipa datum izdavanja? Bilo kako bilo voleo bih da vidim vas i "ljutu" domacu konkurenciju :lol: na prvim mestima.

mozemo mi da glasamo kol"ko ocemo... al zamisli neki kineski studio. Dovoljno je da jedan uposleni pozove uzu rodbinu da glasovaju i ode mast u propast :huh:

Hah, nema trenutnog poretka, sve je po abecednom redu, poredak ide tek tamo od prvog januara neki dan :)

Slobodno glasajte naravno za koga zelite i meshajte malo, nashi smo :)

Aj pa da budemo na prva dva mesta, kojim god redosledom :D

Najbolja Hidden Object igra , Najbolja Adventure Igra , Najbolji Visuals, Najbolji Sequel, Najbolji Developer, prvo mesto u kategoriji The Best of The Best.

Sabili smo!

Hvala svima koji su glasali \o/

na kom su linku rezultati, aj da vidim raezultate mog glasovanja :P Svaka vam se dala, konkurencija uopste nije mala, pocevsi od naseg epixa pa do kojekavih inostranaca....

a sad mars na svoje radne zadatke ^_^

Imam čast da objavim izlazak naše najnovije igre, i početak nove franšize:

7P2W9Fs.jpg

CADENZA: Music, Betrayal and Death Collector's Edition

Zvanična stranica na BigFishGames

jazz_pepper_club.jpg

1912309_505638272874107_1067796046_o.jpg

10014403_505638286207439_549614787_o.jpg

Igra je blago odstupanje od onoga što smo dosad radili, mali iskorak u realistični setting nakon bajkovitih pejzaža Rite of Passage i Nevertales. Radnja je smještena u New Orleans sredinom prošlog vijeka, gdje misteriozni jazz saksofonista svirkom paralizuje svoje žrtve. Igrač je u ulozi mlade crnkinje (prvi put u istoriji HOPA igara na Big Fish Games!) čiji je otac jedna od žrtava. Polako se sklapaju kockice priče o izdaji, osveti i smrti, duhovima iz prošlosti, voodoo magiji, uz Mardi Gras i jazz koji upotpunjuju atmosferu legendarnog Crescent City-ja. :D

Prve reakcije su više nego pozitivne, a vrlo rado bi čuli i vas, kao uvijek. :D

Tu je uvijek demo od sat vremena na zvaničnom sajtu.