Jump to content

Mad Head Games - Pridruzite nam se!

SiCkMiNd
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako brate, daj veliku sliku :P Bas je dobro. stvarno steta sto nije 3D igra pa da se moze procunjati po okolini. Ovih dana sam ponovo odigrao Psihonauta ( ostalo mi samo par glavonja na kraju ) , uzivao sam da se setkam i razgledam sa koliko su maste i umeca osmislili okolis. Nekako mi taj ilustratorski pristup vise odgovara od ovih prenapucanih fotorealisticnih andrmolja sto su sad u modi. Znam da ti stajem na muku, predpostavljam da 3D igra izlazi van okvira trenutnih mogucnosti ali da li ste razmislili o necemu tipa Macinerijum, cini mi se da imate dovoljno kreativnosti za takvo nesto a opet nije previsno zahtevno cini mi se.

https://www.google.com/search?q=machinarium...20&bih=1064

PS. kako ste turili jaje u stampac ja guro al nece da udje pet sam izlomeo

rite-of-passage-child-of-the-forest-ce_f

Iiii konacno!

Izasao je nastavak Rite of Passagea - Child of the Forest. Zelimo da se zahvalimo svima na podrsci, sto su nas trpeli ovako lude i naravno da obecamo jos mnogo lepih igara iz nase kuhinje! :)

Danas je Tomorrows game today, pa je dostupna samo clanovima Game Cluba, ali od sutra svi mozete da skinete besplatno prvih sat vremena, i podelite svoje misljenje sa nama :)

http://www.bigfishgames.com/download-games...p;osdetect=true

E pa drugari - sjajne vesti! NEVEROVATNE VESTI ZAPRAVO!

Prvi dan nakon izlaska igre - vec smo dospeli na prvo mesto Big Fish Games top 100 rang liste!! Nisam siguran da se ikada to desilo kod njih na sajtu, bas smo sada pitali producente ako imaju informaciju, ali je svakako neverovatan uspeh, i uz trenutnu prosecnu ocenu 4.8 od 5 jedno od najvecih ostvarenja na Big Fishu ikada! I to za samo jedan dan!

Hvala svima na podrsci, na gomili sjajnih komentara, feedbacka, reviewova, na tome sto ste nas istrpeli dok smo je pravili, hvala na preko 1000 facebook followera, gomili konstruktivnih kritika tokom pravljenja igre i naravno, gomili ljubavi koju ste dali nama, a mi je utkali u igru :)

Odigrala sam igricu i grafika je fina. Imam jednu zamerku koja se odnosi na onog hrcka kada se penje na neku stenu preko nekih kamenih blokova, to nekako bas izgleda fejk. Potpuno neprirodni pokreti neki.

A ovako jedna sugestija sto se tice same price u igrici. Ne znam ko to smislja dali vi ili Big Fish. Koja vam je ciljna grupa? Meni je ok, mogu da igram jer volim taj tip igrica ali ne kapiram zasto sve one moraju da budu strasne??? Kao neki horor. Recimo navukla sam svoje sestrice na ovaj tip igrica i stvarno vole ali cim je strasno ne mogu da igraju jer necu valjda klice od 7-8 godina da traumiram nekim cudovistima koja se pojavjluju. Ne vidim zasto ne bi mogla da bude neka misterija koja ne ukljucuje cudovista i jezive scene ?!

Eto moj prodlog vam je da napravite neki misteriju ali da ne bude jeziva i sigurno ce se jos bolje prodavati jer ce je igrati i manja deca.

Odigrala sam igricu i grafika je fina. Imam jednu zamerku koja se odnosi na onog hrcka kada se penje na neku stenu preko nekih kamenih blokova, to nekako bas izgleda fejk. Potpuno neprirodni pokreti neki.

A ovako jedna sugestija sto se tice same price u igrici. Ne znam ko to smislja dali vi ili Big Fish. Koja vam je ciljna grupa? Meni je ok, mogu da igram jer volim taj tip igrica ali ne kapiram zasto sve one moraju da budu strasne??? Kao neki horor. Recimo navukla sam svoje sestrice na ovaj tip igrica i stvarno vole ali cim je strasno ne mogu da igraju jer necu valjda klice od 7-8 godina da traumiram nekim cudovistima koja se pojavjluju. Ne vidim zasto ne bi mogla da bude neka misterija koja ne ukljucuje cudovista i jezive scene ?!

Eto moj prodlog vam je da napravite neki misteriju ali da ne bude jeziva i sigurno ce se jos bolje prodavati jer ce je igrati i manja deca.

Ja sam sa sestricem od 5 godina igrao wolfenstein i to onaj deo igre kad se boris protiv onih robota bez nogu, istina je da se cimao i uzdisao kad god bi oni naisli ali mu nista ne fali :D

Pazi, ako malo bolje znas psihologiju shvatices da to nije dobro za njega, mada generalno sve zavisi od deteta. Jako lako mogu kasnije da se razviju neki strahovi a da nemas pojma da je sve to ustvari posledica toga sto je kao mali gledao neke gluposti jer njegov mozak na sasvim drugaciji nacin sve to prihvata. On ne moze da shvati da to nije stvarno. Moj ovaj stariji se bas cima, ne tada ali sanja posle pa mesecari pa vristi u snu itd. Ja isto imam traume i dugo sam sebi objsnjavala da vampiri ne postoje jer me je moj otac eto kao ti sada tvog sestrica izlagao nekim tako filmovima sa nekom vesticom koja izlece na prozor i ja i dan danas se po malo cimam kada mi neka senka predje preko prozora. To je nesto podsvesno. Zna se sta je za decu a ove igrice su super u smislu da razvijaju neku logiku, resavaju ove mini igrice izmedju i uce recimo pojmove na engleskom ( ja im kazem na engleskom pa na srpskom ). A malo odraslih ima vremena da se igra, eto ja samo sa njima kada dodju tako da mislim da trebaju biti namenjenje pre svega njima.

Ali dobro, svako ima pravo da vaspitava decu na svoj nacin, ja eto dadoh predlog, mozda i nisam u pravu ali ja mojim klincima ovu igricu ne bih dala da igraju.

• 1 month later...

Pa drugari, evo proslo je malo od izlaska Rite of Passagea 2, i mozemo se pohvaliti vrhunskim prijemom!

Bili smo na prvom mestu liste vec drugi dan od izlaska, dobili maksimalne ocene na svim reviewima koji su nas ocenjivali do sada, a cak i sada ako kliknete na highest rated all time na big fishu, ime nase igre ce vam izaci na prvom mestu sto je, jelte, u konkurenciji od 2000 igara, zaista velika stvar.

U najskorije vreme spremamo svasta novo, pa stay tuned povodom novih igara (za koje verujemo da su jos bolje :) ), a i ovaj post nije tu tek tako da se pohvalimo vec i da vas pozovemo na jedan jako lep event na kom smo i mi pozvani da ucestvujemo :)

Mad Head Games ce ucestvovati na Exit festivalu! :) Da - Exit organizacija nas je pozvala na State of Exit zone, gde cemo imati nas mali shator sva cetiri dana exita, sa kompjuterima na kojima smo gostima besplatno obezbedili igranje necega sto specijalno spremamo za Exit, video beam sa projekcijama nasih igara, takmicenja u igranju, deljenje majica i naravno, druzenje sa svima koji zele da se druze sa nama :D

Znaci - ukoliko dolazite na Exit - dodjite i do nas, necete se pokajati! :)

http

://remixpress.com/state-of-exit-zone-m...na-exitu-2013/

Pozdrav od Ludih Glava!