Jump to content

Bandit

Share

Recommended Posts

Nemoj se sekirati zbog takvog "lupanja" ima toga dosta ovde , jer je ovo jedna veeeeeelika zajednica ;)

na prvoj hvali malo ostrine , kadar je ok , bokeh zanimljiv - koloritan

druga mi je bolja , dobra ideja , svetlo nisko popodnevno (uvek zahvalno) , zanimljivo kako je drugo oko

u svetlom pojasu...jedino sto smeta je retrovizor koji dominira prednjim delom slike , mozda neki krop ,

(cupanje istog ne dolazi u obzir :P )

Da, sada mi je tek palo na pamet da skroz potamnim retrovizor, valjda sam vise tip za cupanje :). Probao sam da kropujem i nije to, to. Sto se tice svetla, imao sam jedan blic sa druge strane koji je dosvetlio taj deo, sunce je vec bilo dosta slabo..

Kec je verovatno tu jer sve manjka - od ideje do realizacije :)

Ako treba da se uklopi u okolinu nije logicno da nosi belu majicu; ako se isprljao sto bi se mackao po faci u pravilnim potezima, kao indijanac? :D Ako se uprljao uljem od motora to ni u ludilu ne izgleda ovako. Itd.

Sve sto se vidi na ovim fotkama je sanjivi muskarac smesno obucen i nasminkan kao rakun :D

Hehhe, bas slatko :)

Pa nisu se Indijanci mackali da bi brali paradajz nego da bi isli u ratnicke pohode kao i veliki broj nacija sirom sveta, a i danasnji sportisti u raznim sportovima. Tako se i on macka jer se sprema za akciju.

Bela majca je tu jer on ne treba da se uklapa u sredinu, da je hteo da se uklapa radio bi 40 sati nedeljno za nekim salterom, a ne bi bio bandit. Pa ni srpski banditi devedesetih nisu bili neprimetni vec izuzetno primetni sa sve sarenim trenerkama i air max patikama zar ne?

Mozda si procitala bandit, a pomislila na provalnika sto ovde nije slucaj. Da je provalnik, onda bi to bilo tako kao sto si opisala. Neprimetan, obucen u crno da sve prodje neopazeno. Banditi zele da su u centru paznje.

Da je sanjiv, sanjiv je.. Da je nasminkan kao rakun, pa nisam sminkao rakune, a ovo je bilo najbolje sto sam umeo :)

Sto se tice realizacije, voleo bih da cujem sta sam trebao da uradim, a i vidim bolje odradjenu verziju i unapred sam zahvalan na istoj.

Pozdrav,

uh... kechinu ti je neko bocno iz dva potencijalna razloga: prvi: "sportski" drugi: pa zato shto ovo i jeste za kechinu.

mission vao da li postoji moguchnost da se sretnem sa tobom uzhivo negde u gradu, voleo bi sa tobom da popijem pivo.

*dr bouz like your comment (mv).

na prvoj ti otprilike sve ne valja. posto kad slikash ljude tu ima par zackoljica. jedna od njih je ekspresija - dakle ako slika sa zhivim covekom na istoj nije ekspresivna - onda je dzhabe dalje prichati sve. a ovde ekspresija je takva da nema ekspresije. (kao recimo shto imash zhene koje imaju nekako smedju boju kose, ali kad se malo zagledash - provalish da je to bezbojna boja kose)(ako me razumesh).

znachi ovako nasminkan bandit ako prodje gradom nekim u republici srbiji, kontam da che da dobije batine (onako sportske), i mislim da che dodushe postichi neshto shto malo ko uspeva (poslednji put uspeo kako-tako william jefferson clinton, i ta ekipa koja radi sa njim u istoj firmi i za iste ljude) - a to je da se gradjani udruze oko jednog istog cilja - poshto kontam da bi ga i navijachi opeglali, a i neka keva bi ga pukla kishoberom :D (toliko je neubedljivo).

isto bitan detalj: chini mi se da te pogadja ako ti neko eventualno kazhe neshto za sliku a to se ne uklapa u tvoju percepciju te slike. ako sam u pravu - to nije dobro. (chak i kec je neki komentar - nemi dodushe, i jeste malo pickasto i meni ta fora - ali opet - zapitash se dve sekunde - o.k. aber-jel' ima razloga/shto bi bocno? ) mislim, jeste tu i tamo teze se distancirati od svoje slike nego od tudje (znash ono kao shto je svakoj mami njeno dete najlepshe na svetu - al' meni vala i nije - postoje jako lepa deca, a postoje i ruznjikava deca. -al' aj ti reci mami da njeno dete nije centar sveta. -dete k'o dete.). i tako to.

uglavnom, ovo ti je "back to the drawing board"

Hehhe, bas slatko :)

Pa nisu se Indijanci mackali da bi brali paradajz nego da bi isli u ratnicke pohode kao i veliki broj nacija sirom sveta, a i danasnji sportisti u raznim sportovima. Tako se i on macka jer se sprema za akciju.

Bela majca je tu jer on ne treba da se uklapa u sredinu, da je hteo da se uklapa radio bi 40 sati nedeljno za nekim salterom, a ne bi bio bandit. Pa ni srpski banditi devedesetih nisu bili neprimetni vec izuzetno primetni sa sve sarenim trenerkama i air max patikama zar ne?

Mozda si procitala bandit, a pomislila na provalnika sto ovde nije slucaj. Da je provalnik, onda bi to bilo tako kao sto si opisala. Neprimetan, obucen u crno da sve prodje neopazeno. Banditi zele da su u centru paznje.

Da je sanjiv, sanjiv je.. Da je nasminkan kao rakun, pa nisam sminkao rakune, a ovo je bilo najbolje sto sam umeo :)

Sto se tice realizacije, voleo bih da cujem sta sam trebao da uradim, a i vidim bolje odradjenu verziju i unapred sam zahvalan na istoj.

Pozdrav,

Klasika. Da se primetiti kako slikači sa lošim slikama uvek imaju neko brdo izgovora, al'uvek. i mahom su neka proseravanja.

Kako si ti povukao paralelu od indijanaca do sportista pojma nemam....te crne linije ispod očiju, služe sportistima, da upiju svetlo i da ne bi bilo flerovanja. indijanci su se šarali iz drugog razloga. tako da eto, pojma nemaš :)

a i def. reči bandit, ti opet nije dobra.

tako da, trebao bi ponovo da uradiš. da li mislim da ćeš bolje? ne. nije ti problem tehničke prirode, već likovno-estetske, a za to ti treba vremena da savladaš, ili pak nećeš nikad.

ako je tebi ovo super, onda eto.

siguran sam da bi ovo prošlo u nekom spotu ala željko joksimović i sl.

Hahaha, uvek volim da procitam tvoj komentar.

U gomili napisanog uvek ima po nesto da se i izvuce, a i nasmeje.

Nemam ja nista protiv komentara, cak malo i provociram kako bih izvukao jos neki. Npr da nisam ovo napisao ti bi već prešao na drugu temu i ja ne bih dobio tvoj komentar. Iako sam pored osmeha izvukao samo to da je ekspresija losa sto i jeste, meni takođe smeta polozaj ruke, oci su mogle bolje da se odrade, sa nekim sirim objektivom bi mozda bilo bolje...

Hvala svima koji se potrude da napisu nesto...

Tek sada vidim post koji je stavio banne

A zašto su Indijanci stavljali ratničke boje?

Da , sportistima bas fleruje ispod ociju..Pogotovo ragbistima koji stave na obraze to super pomaze :)

Koju bi ti reč iskoristio umesto bandit ?

Kako bi ti to likovno-estetski bolje odradio.

Lako je reci da nije dobro, treba to necim i pokazati..

Ja sam ti zabo asa. A cutim jer zapravo i ne znam bas da obrazlozim. Takav su utisak ostavile na mene ove tvoje fotografije. Naslov je totalno promasen, mislim kakav crni bandit, ovaj lik kad oce da se obrije stane na vetar, a i izgleda kao neki shonja. Nema malja na rukama, prsti su mu kao da nikad nista nije radio sem eventualno drzao misa. Tako da je ovo okruzenje, kola, farba na licu i to, totalno promaseno. Lik je super model za zvezde granda, realno.

pozdrav i nema ljutis

p.s. vidim da trazis 'kako bi ti to uradio?', ne bih.