Jump to content

Recommended Posts

Posted
Bas sam se skenjao, ovo bi mi bio lep detalj u portfoliju...

 

šteta što nije prošlo do kraja,ali tvoj rad je tvoj rad,i itekako treba da stoji u tvom portfoliju ;)

samo napred.

Posted
Zašto?

 

Meni to nema logike ako razmisliš koja je funkcija portfolija.

 

Nema ni meni, ali klijentima izgleda ima...do sada me je dosta njih pitalo da im dostavim fotke/linkove logotipa u upotrebi (majice, plakati, proizvodi, bla, bla...). Valjda se tripuju, nem' pojma. Zato praktikujem da mecem iskljucivo logotipe koji su u upotrebi + fotke + svasta nesto. Jest da tako bezveze nagomilavam broj strana u portfoliju, al' bar ne moram svaki put naknadno da dostavljam svakojake zahebancije.

 

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Posted
Dobar dobar ;)

 

A da mu das final touch nesto poput ovoga? (brzinska PS akrobacija iteracija). Slazem se da refleksija na casi bude bela.

 

wsu251.png

 

 

to to samo malo manje

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...
powered by