Jump to content
Dizajn Zona

Dizajn Zona i Plus Hosting

Recommended Posts

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da smo sklopili dogovor sa Plus hosting o sponzorisanju servera. Momci iz Plusa su se, videvši da prečesto imamo problema sa sajtom, ponudili da nam sponzorišu hosting. Od danas bi trebalo da sve funkcioniše bez greške i padova sajta.

Ukoliko slučajno primetite da nešto ne radi u ovom tranzicionom periodu, molimo vas da prijavite na mail ili u forumu Predlozi i pitanja.

U međuvremenu radimo na novom forumu zajedno sa ekipom iz Plusa. Nemamo još uvek tačan datum izlaska ali uveliko se radi, očekujte velika poboljšanja i u dizajnu i u funkcionisanju foruma.

Još samo da im se zahvalimo na ažurnosti i profesionalnosti. Ovo ima poseban značaj za Dizajn Zonu jer možemo potpuno da se okrenemo samom sajtu, jer sad pouzdani ljudi brinu o serveru.

Hvala na dosadašnjoj podršci i izvinjavamo se na downtime-u koji se dešavao neposredno pre ovoga.

- DZ tim

E bas mi je drago :)

Nego, ako bi mogli neki drugi baner da stavite dole (powered by:), posto ovaj sadasnji izaziva epilepticne napade... ozbiljno mislim!

Imam jedno pitanje, tj sugestiju! Da li moze konacno da se omoguci opcija da se prekine pracenje teme? Imam par tema gde sam ukljucio pracenje, pa me malo iritira kada pristizu odgovori u vidu mail-a, na recimo neke popularne teme! :lol:

Ja da sam Plus Hosting ja bi urednike DZ nagradio sa po jednim hosting paketom!

Just saying... :blush:

Zadnjih para dana mi se "vuce" DZ, a i par puta prsne i pokaze belu stranu sa nekim tekstom kako je "failovao".. Jel to do hostinga ?? (ja sam na SBBom kablu, ostali sajtovi su mi ok)

Ovaj, meni sad stoji internal server error preko vrha strane, a sve se ucita kako treba. Jel' do mene ili? Mali pipkavi uredjaj, opera mini i mts 3g

Ovo je izgledalo kao kada imam privatnu poruku, cak je I nestalo kad sam otvorio privatne poruke, mada nisam imao novu. Uslikao sam ekran (nema drugacije na ovom telefonu :D ), okacicu cim dodjem kuci.

EDIT: Screenshot

rgh1320871695p.JPG