Jump to content

Prodavnice RASVETE u BGDu?

okmijun

Recommended Posts

LIGHTOLOGY

11000 Beograd

Ivankovacka 18

+381 11 32 37 026

office.lightology@eunet.rs

ARCADIA

11000 Beograd

Studentski Trg 4

+381 11 328 61 28

info@arcadia-rasveta.com

U principu ako hoces neku ekskluzivniju i kvalitetnu rasvetu ove dve firme imaju vecinu svetski poznatih firmi (Foscarini, Delta Light, Flos, Artemide.....).

Mozes takodje pogledati i

predstavnistvo EGLO austrijske rasvete u Beogradu, mislim da je ok kvalitet, neka srednja klasa, takva bi trebala da je i cena, iskreno nemam iskustva sa njima.

NOVOLUX - sve od kineskih lampi do nekih stranih proizvodjaca, mislim da su na lageru uglvnom jeftinije stvari, a koliko se secam moguce je i ostale stvari redovno naruciti iz kataloga.

BUCK - domaca firma, proizvode svoju rasvetu, a prodaju i strane proizvodjace. Njihova je rasveta kvalitetna (po specifikaciji barem, opet, nemam licno iskustva s njima), ali oni rade po projektu, znaci nema varijante da samo uzmes lampu koja ti treba, vec oni rade projekat rasvete prostora, ....pa onda ukupno dobijes cenu sve rasvete sa projektom <_<

To ti je ovako na brzinu, imas jos gomilu firmi sa nekom srednjom i losijom klasom proizvojaca, nisi naglasio koji cenovni rang gledas, pa sam pretpostavio da ne stedis :D

p.s. post mi je dosta osakacen jer nema linkova, nesto mi forum ne dozvoljava...ako ti nesto treba pusticu ti na pp