Jump to content
djnick

Пилићи - animirani spot za decu u AfterEffectsu

Recommended Posts

Pozdrav :)

Bacite oko na ovaj video kojeg sam radio jedno 3-4 nedelje:

http://www.youtube.com/watch?v=EkQxlhcFCdk

Ми смо Пилићи - Пилићи смо Ми - краћа верзија

We are Chickens - Chickens are We! - short version

Види Пилиће / See Chickens: http://www.pilici.com

Играј Пилиће на Фејсу / Play Chickens on FaceBook:

http://www.facebook.com/moji.pilici

музика и анимација / Music & Animation:

djnick [deetronic] http://www.djnick.rs

продукција / made in: Nebit Nebit Production

Naravno - muziku sam odradio od svog glasa za svega par sati u mom omiljenom trekeru Renoise i frikompotovao da bude u fazonu megakomercijalnog Gummy Bear-a :)

Inache, radi se o igrici za FaceBook a uskoro i za iOS [iPad] i Android... iPhone verzija je in consideration.

Ako imate klince, dobro ce vam doci, posto se hipnotishu videom :) Ako vam skachu po glavi, eto prilike da se odmorite par minuta.

Svaki komentar je dobrodoshao :)

Skroz kulisic, slatki su, bas cu da pustim klincima veceras da vidim kako im se svidja pa cu da prenesem njihove "strucne" kritike :D

:) & šta kaže stručni žiri? :D

Trebao si vise glasova da ubacis , kao hor neki , al nema veze, extra je :)

Na zalost sve sam to planirao ali sam na samom kraju potpuno zaboravio i dok smo pregledali trilion puta nikome nije palo na pamet (a ni meni) tako da sam napravio propust... :S

Na zalost sve sam to planirao ali sam na samom kraju potpuno zaboravio i dok smo pregledali trilion puta nikome nije palo na pamet (a ni meni) tako da sam napravio propust... :S

nema veze , i ovako je dobro, ja slusam vise puta dnevno xD

:) & šta kaže stručni žiri? :D

Strucni ziri nakon detaljnog gledanja izjavio sledece:

Luka 4,5 godine : Pocelo je kikotanjem kad sam pustio uz djusku i osmeh sve vreme. Po zavrsetku je bilo: "mozes da pustis opet".

Stefan 8,5 godina: Docekao osmehom, lepo ispratio. Po zavrsetku: "jel ima jos neki".

A moja malenkost je glavu probila kolegama pevajuci :D

Znaci samo napred simpaticno je skroz i "zarazno".

Pozdrav

super je :) dobra ti je sinhronizacija!

Moglo bi ono pile sa srcem, na kraju da snese jaje uz neki "PLOP!!!" zvuk :)

Karakteri i grafika su dosta kvalitetni. Vrhunski. Ali mi se javlja deja vu, kao da sam slicne pilice video vec negde...pixar, angry birds, or something... Video klip deluje zivahno, ali ti je velika mana sto je sve radjeno u jednom kadru, kao kad se nego igra u flashu. I druga mana je pesmica.

Oprostite na hejtu, zanimljiv projekat sve u svemu :)

Ciljna grupa je od 7 do 77 ;)

U svakom slucaju ideja je bila da se napravi nesto sto ce nasmejati ljude i namamiti one koji vise na fejsu da krenu da pikaju domace igrice ;) E sad, ne moze se svima sve svideti :D

A zasto sam radio u jednom kadru - jednostavno, nije moglo vise da se uradi za samo par nedelja. A s obzirom da studiji prave crtace po par godina sa ko zna koliko ljudi, dobro je ispalo.

Ja cu cim dodjem do slobodnog vremena xzavrsiti moj music video koji sam zapoceo jos pre godinu dana... Od prebukiranosti poslom ne stizem jos par kadrova da zavrsim, a uradio sam gomilu dobrih snimaka kamerom po gradu i imam svega 3 kadra zavrsena... Bice jako zanimljivo, a muzika je totalno drugi fazon... Pravim 3 verzije: DnB, Psy i Electro... Znaci 3 spota od slicnih kadrova u razlicitim bojama. Sve AfterEffects. Cim nesto uradim, saljem na DZ ;)

Moj sin (4,5) se oduševio i traži po nekoliko puta dnevno da mu pustim. Ja sam se rasplakao od smeha prvi put kad sam gledao. Samo napred, odlično je i zarazno.

Bas je kul i zarazno :D

Svaka cast:)

Pozdrav:)

Hvala :) Meni je najsmesnije poredjenje pogleda, tipa - Aerosmith - 2 miliona, Madonna 5 m... Pilici 7,5 m. :)

brate imas 1,500,000 pregleda!!!!!!!!!!!!!!!

....

aj napravi neki re-mix?

Na toj (kracoj) verziji ima malo, al na onoj duzoj ima 12 ipo miliona pogleda :)

Bice rmx uskoro :) Za sad sam "preveo" pevanje na engleski (kucaj "chickens pilici" u Youtube searchu) :)