Jump to content

perforirani panel

pailhead

Recommended Posts

Ma jok, nema veze to sa tim, nego mi je nikezic zamerio sto sam stavio ovaj nadogradjeni krov. Iako sam sa mentorom o tome pricao jos od prve skice. Ne vidim sta je tu toliko lose, kad sam ujednacio visine objekata. Rekao mi je da izgleda kao da se investitor borio za kvadrate. Na kraju je insistirao da dobijem 9.

Postavicu i crteze. Crna kula je zapravo najveci promasa, jer to mije prvo bila veza izmedju dva objekta, ali sam to morao da promenim, pa je mentor predlozio da bude vidikovac, ali nisam uspeo to da upakujem, na kraju sam je ostavio tu bez neke funkcije.

Pride, za panel me niko nista nije pitao, a to je prakticno projekat za sebe.

pa dobro..

posto si sada i zvanicno arhitekta vreme ti je da naucis da kada ti neko cestita na necemu ti kazes : 'hvala".

:rolleyes:

- a sada cu da promenim ime i nalog na ovom forumu. a mozda se i necu vise pojavljivati ovde. sve i svi ste bezveze ! cast izuzecima koje sam voleo da cujem i vidim ovde!

Zbogom.

@GAF: ljubavi zao mi je sto te ovako napustam....daj mi neki znak i ja cu ti se javiti!...molim te nemoj dozvoliti ovim mizantropima ( taurus i sl.) koji su na forumu ostali da te nerviraju. mislicu na tebe i nadati se da ces postovati prave stvari njima za inat!