Jump to content

Dead Pixel Team

Mercury
 Share

Recommended Posts

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas je dobro :)

Fala lepo :) Dajem sve od sebe, mada radim bukvalno pola dana jel moram da radim na drugim stvarima, ali nadam se da cu stici da zavrsim na vreme ...

Day 4 ? a ? :huh: ne zabusavaj :lol:

PS. mala muzicka zelja... izes pustinju sa kaktusima itd. bez neke izbelele govedje lobanje, cisto stvar klisea i stereotipa koje treba ispostovati. Odnosi se na spicu.

Evo, evo Day 4 : http://www.deadpixelteam.com/uncategorized/gb-jam-day-4/

Zaboravih da zakacim :)

Evo i muzicke zelje :D Videcu za spicu da mozda napravim neku bolju...

bones.png

gledati kako se igra razvija pred tvojim ocima - lepo.... gledati kako pacer od deva zaginjava - neprocenjivo :lol:

istera ga ti.....

'ebi ga da je bilo vise vremena, ... sto rece laki ako budes mogao napravi PC port da se malo zezamo i da obavezno neki "lokalizovan' naziv, to ostavljmo tvojoj kreativnosti na volju :)

PS. neka krajnje smorna monotona muzika se podrazumeva :rolleyes: da bude u duhu.

hahahaha... Videcemo :) ...

Sto se tice vremena, na srecu gamejam ne traje do 12 nego do 14 jun-a, tako da cu imati vremena da doradim i ubacim jos neke sitnice u igru...

Zeznuto mi je da radim ovo, zato sto imam jos jedan posao tako da radim kad stignem, jer imam obaveza. Ali stici cu ja se nadam.

Day 6 : http://www.deadpixelteam.com/uncategorized/gb-jam-day-6/

uveo si plavu boju ili je to samo privremeno. Vidim da si ukinuo zvezde i vratio dijamante. Flase viskija bi bile adekvatne tematici ali verovatno ne bi bas bile citljive na tako maloj rezoluciji. Bre, 5 zlikovaca na 3 nivou........ sta ti mislis da sam ja mutant sa 8 palceva :huh: mogao bi da imas 2 vrste itema za sakupljanje nesto sto obnavlja heltove kad te upuca i druge za privremeni stit ili ubrzanje. Verovatno je to mnogo za vreme koje imas, ti znas najbolje.

PS. ne mogu da ne primetim da nema animacija u kojima uginjavas, immediately :P

uveo si plavu boju ili je to samo privremeno. Vidim da si ukinuo zvezde i vratio dijamante. Flase viskija bi bile adekvatne tematici ali verovatno ne bi bas bile citljive na tako maloj rezoluciji. Bre, 5 zlikovaca na 3 nivou........ sta ti mislis da sam ja mutant sa 8 palceva :huh: mogao bi da imas 2 vrste itema za sakupljanje nesto sto obnavlja heltove kad te upuca i druge za privremeni stit ili ubrzanje. Verovatno je to mnogo za vreme koje imas, ti znas najbolje.

PS. ne mogu da ne primetim da nema animacija u kojima uginjavas, immediately :P

Ti leveli su u editoru, ti plavi objekti predstavljaju bloker koji se nevide u igri, plavi su da bi ih lakse video. Dijamanti su u level editoru ali su zvezde u igri, nisam u editoru stigao da zamenim. Nemam vremena za dodatne stvari moram na glavnom meniju i ostalim bitnim delovima igre da radim. A sto se ginjenja tice umires odmah kao u super mario brosu, cak i slicno kao smb.

Evo neke stvari koje sam odradio :

Day 7 : http://www.deadpixelteam.com/uncategorized/gb-jam-day-7/

Weee! Ej super je, evo ja iz prve do treceg nivoa, i upao u rupu tri puta k'o majmun :D

Prost a simpa graficki addon bi mozda bio kada skocis na bandita da se stvori onaj puff! dim kao da se poshibaju i ti izadjes kao pobednik :) Sto se tice gameplaya voleo bih da se mozda malo brze krecem / imam double jump - trenutno mi je malo trom a bas bih voleo da picim ko lud :) I mozda bi bio dobar addon game dizajnu da recimo tako sto ides po bandita pronadjes negde i dinamit i onda mozes kada ga lockujes da ostavis tu negde dinamit i sebi napravis shortcut do tog mesta, da ne bi stalno isao ispocetka istom trasom. :)

Eto, to je par stvari koje su mi pale na pamet nakon prvog igranja :) Samo pici, super je!

Pa necu nista menjati kod igre, jer je ona gotova za to takmicenje, 14tog je zavrseno. Mada planiram mozda da je doradim i gameplej i grafiku i da izbacim kao drugi deo. Jer ovo sam sve na brzinu radio za kratko vreme, a jos imam i posao tako da je dobro kada sam i stigao da ovo izguram sam do kraja :) Tako da cu svakako uzeti ove kritike za moguci nastavak igre...

Sto se tice brzina kretanja serif moze da trci ako drzis X dugme na tastaturi, mozda nisi dobro zagledao instrukcije. Ako drzis X onda pici ko lud :D

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...