Jump to content

Zabavni portal

SchWeppeS
 Share

Recommended Posts

da, tema je promašena.

ali na stranu sve to.. ne vidim da ste napravili strukturu sajta. Trebalo je da iskoristite taj glavni meni a ne da odmah postavite "marketing". Niste ni počeli a odmah mislite da će da vas saleću i da vam plaćaju za reklamu.

Trebalo je da završite sajt pa onda da postavite ovde. Ne znam šta ste očekivali.

Čak ni ovih par stotina pregleda vam neće pomoći. (btw, niste vodili računa ni o SEO)

Jer ljudi su videli nekompletan sajt, bez jasne strukture na koji se neće vratiti.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, tema je promašena.

ali na stranu sve to.. ne vidim da ste napravili strukturu sajta. Trebalo je da iskoristite taj glavni meni a ne da odmah postavite "marketing". Niste ni počeli a odmah mislite da će da vas saleću i da vam plaćaju za reklamu.

Trebalo je da završite sajt pa onda da postavite ovde. Ne znam šta ste očekivali.

Čak ni ovih par stotina pregleda vam neće pomoći. (btw, niste vodili računa ni o SEO)

Jer ljudi su videli nekompletan sajt, bez jasne strukture na koji se neće vratiti.

Pogledaj samo jos jednom :

http://slike.milf-cs.info/images/1303511406.jpg

Kao prvo glavni meni nije napunjen sa rublikama zato sto mi to nismo hteli.

Kao drugo marketinh i kontakt imaju svi sajtovi i ne vidim razlog sto mi ne bismo imali...

Kao trece sajt je zavrsen davno i ima dosta ljudi koji su culi za nas i dosta jedinstvenih poseta.

Sve u svemu drago mi je sto ste se vi izjasnili ali mislim da nam je jos rano da radimo neku profesionalnu temu ima vremena jednostavno nam se ne zuri.

p.s. SEO je odradjen

• 2 weeks later...
ocekujem na komentare i predloge sta dodati o cemu pisati o cemu diskutovati sadrzaj kako vam se cini posto ste o temi veec prodiskutovali i milion puta sam rekao da se spremaju pare ya novi profesionalni i jedinstven diyajn ne moye se sve odjednom iyfinansirati nego sta mislite o sadrzaju sta dodati i sta oduzeti__

Sto se sadrzaja tice, opet nista revolucionarno, jer se takvih sajtova (otkad se pojavio servis linkeri.com) namnozilo bas, ali bas, mnogo. Imas sajtove tipa blejac, gleforu, dodirnime isto lansirao sekciju za takav sadrzaj, zatim inspirisi.me, cujovo.com itd... Mogao bih 50 sajtva da ti navedem, bez preterivanja.

Sto se teme tice - ok skuplajte pare za profi dizajn i to je u redu.

Opet, kada birate popularnu temu (koja jeste free), to je mac sa dve ostrice. Vi dobijate stvar koja je free, i koju mozete koristiti bez grize savesti, ali opet, i gomila ljudi ce razmisljati slicno vama, tako da ce Vas sajt izgledati sablonizirano.

Ili da ste uzeli manje popularnu temu, ili da ste je vise preradili. Ovako se iz aviona vidi da je u pitanju Mystique.

gremline pre svega hvala a sto se tice reklama mislim da je sada najlakse stavite google reklame ali nam to nije cillj dok ne zavrsimo neki pravi dizajn a mozda i stavimo nikada se ne zna a forum onako sada neke stvari da se zarse stavice se neke reklame dobor napreduje forum i tek ce da napreduje tek je otvoren samo jos nije gotov

Revolution sve sto si rekao ima istine u sebi ali jednostavno probaj uzmi temu nasu i probaj da je radis pa ces videti kako ustvari malo toga moze tu da se izmeni ali nama je bitna bila preglednost i sadrzaj na pocetku da privcuemo korisnike i ne ide nam lose iskreno ali ima jos dosta da se reklamira i siri jos nije na zavidan neki nivo i naravno dok se ne napravi jedinstven i prepoznatljiv dizajn ljudi koji su malo vise upucei u dizajn nece ga shvatati ozbiljno dok sada vecina mojih drugova je odusevljena jer ne znaju nista o dizajnu hvala vam na komentarima i na utrosenom vremenu ostanite aktivni i cekajte vama kojima se ne svidja tema cekajte novu sta drugo da radim a vama kojima se svidja dobro nam dosli

I usput dali ima ovde neko da prodaju neku temu za ovakve stvari ako ima neka posalje neki template predlog

• 7 months later...

sajt je iskljucen jer menjamo hosting jer nas je ovaj ucenjivao a za to smo i sami krivi kada saradjujemo sa amaterima sada kada istekne godinu dana prebacujemo na novi host i krajem januara nadam se da krecemo ponovo ali sada imamo novu jedinstvenu temu da ne otkrivam detalje drzacu vas u neizvesnosti jos malo pa cete videti nadam se da cete se pozitivno iznenaditi

Pre kritika da vas uputim u neke stvari Banneri su svi sem viziosopa robni tako da taj raspored ne utice na vas sud jer ce novi sada krenuti a sto se tice backgrounda fixiran je trenutno ali bice svako meseca nova pozadina sve bolja i bolja nadam se ima i nekih plugina ali sami obidjite portal ;)

Nakon 7 meseci pauze Blejara je ponovo sa vama sve je isto kao pre samo sem adresa promenila Blejara - All in one

Posetite nas i spojiti ludo i korisno jer sa nama mozete dosta toga novog cuti i nauciti

Svi ste dobrodosli Blejara.org ima za sve uzraste po nesto ;)

blejaralogo.png

http://blejara.org

• 4 weeks later...

Pozdrav, obavestavam vas da je blejara krenula sa radom pre mesec dana na novom domenu zbog problema sa starim hostingom

Sajt je pusten u rad ali ostalo je jos dosta da se redizajnira ali za sada to izgleda ovako http://www.blejara.org

Bice dosta promena oko dizajna samog portala ali to je za sada tako kako je

Takodje i forum zabavnog portala je pusten u rad on je zavrsen komplet ali slede promene headera i par ikonica i adresa foruma je http://forum.blejara.org

Svi komentari predlozi pohvale i kritike su dobrodosli potrebno nam je vase misljenje

Edit Molim admine kada ovo vide da izmene naslov teme Nova Blekara u Nova Blejara doslo je do greske pri kucanju hvala unapred.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ej, nešto nije u redu!

blejara.jpg

drug hvala na konstataciji ovaj problem nam je vec prijavljen na mail problem je u nasem stat counteru i njegovoj java scritpi koji je izbrisan ali je ostao kod negde u sajtu i sada trazimo da to izbrisemo jer je to glavni problem a sajt nema virusa ali taj counter i javascripts bacaju redirekt negde gde ima virusa izvinjavamo se zbog toga