Jump to content

ATOMHAWK

MONTYBAND
 Share

Recommended Posts

Sjajan model i render, ali meni se ne sviđa poza, ruka joj stoji nekako neprirodno. Mislim da bi bolje bilo da ovaj mač drži sa njene desne strane, pod nekih recimo tridesetak stepeni u odnosu na telo.

Sad sam primetio, čini mi se da šaka nije baš ok, malo je veća nego što bi trebalo i anatomski ne baš tačna.

U svakom slučaju, super rad! :)

Rad ti je super! Meni se svidja. Nema razloga da padas u bedak.

Standard na cg-prici je varljiv. Nekada stave zaista dobre radove u galeriju nekada nesto sto je van pameti dobije super odziv i dobije mogucnost da se nadje tamo itd. Sto se tice nezavrsenosti imas Frank Zena sigrno znas taj rad, i on je na obicnoj nekoj pozadini i nema cak ni kosu, pa je rad nagradjen. Tako da se ja ne bih puno optericivao oko toga. Postuj na drugim forumima. Sve najbolje u daljem radu.

Andreja hvala ti na podršci neću njihovu odbijenicu uzimat srcu ali nemogu ostat ravnodusan kad vidim sta se prihvaca u galeriju a sta odbija evo par prihvacenih posljednjih dana:

2834_1303296329_medium.jpg

22342_1303293779_medium.jpg

2834_1302615698_medium.jpg

Da me se neshvati pogresno ovi su radovi ok i meni se svidjaju ali zasto su oni zavseni a moj nije to mi nije jasno.

Mislim da cgsociety nije fer pogotovo kad se uzme u obzir da se clanstvo placa.

Guilty as charged :)

Navodno su poostrili kriterijume, sada je obicna galerija ekskluzivna i takoreci mali award za sebe, na kraju je rad prosao nakon sto sam ga prosvetlio malcice, to je bila primedba, al to moras sa moderatorom licno, ne znam kolko je vredno truda ima jos mnostvo foruma.