Jump to content

Recommended Posts

Evo da podelim sa vama slike sa proslave dana studenata u Studentskom gradu od pre neko vece.

Atomsfera, Blaza, sve, sve je bilo strava. Nadam se da cu to i uspeti da vam docaram preko ovih slika.

Od opreme koriscen D90 sa 18-105 kit objektivom i sb-600 za slike publike.

Kritike i komentari pozeljni do obavezni. Jos sam nov u ovom podrucju fotografije pa bi mi dobar savet puno znacio.

1.

DSC_9348.jpg

2.

DSC_9383.jpg

3.

DSC_9404.jpg

4.

DSC_9445.jpg

5.

DSC_9465.jpg

6.

DSC_9493.jpg

7.

DSC_9474.jpg

8.

DSC_9532.jpg

9.

DSC_9548.jpg

10.

DSC_9562.jpg

11.

DSC_9519.jpg

12.

DSC_9594.jpg

13.

DSC_9596.jpg

14.

DSC_9593.jpg

Za kraj jedan video

Ja sam lupio 2 da ne ispadne da sam taj sa kecinom :)

Nego da obrazlozim... Generalno, nije lose, mada nije to, to... Hvali ti na svakoj fotografiji po nesto, kadar, svjetlo, poza... Od svih, ja bih izdvojio ovu 11. ona mi se nekako bas izdvaja iz cijele serije...

Ujedno sta ce ti blic na koncertu? Pa to je greh :) Bar meni... Ovo se moglo, mnogo, mnogo bolje...

Eto nadam se da nisam pretjerao, ali to je neko moje misljenje ;)

Ja ti nisam lupio ništa; 12 je skroz ok uhvaćen momenat (malo bolje kadriranje bi mogla ali dobro je da mu nisi odsekao noge) a ostale su ok. Ni ja nisam fan blitza tamo izuzev ako je opravdano hvatanje momenta kao što je 12.

5 je ok, samo da je malo šira, 8 mi se sviđa.

Publika nicim nije bila osvetljena tako da je za to sluzio blic, a i organizatori su hteli da se vidi plakat sa njihovim imenom koji je visio na bini tako da je i za to isao blic. Tu sliku nisam okacio. Cista panda, ali na njihovu dusu.

Nego da obrazlozim... Generalno, nije lose, mada nije to, to... Hvali ti na svakoj fotografiji po nesto, kadar, svjetlo, poza... Od svih, ja bih izdvojio ovu 11. ona mi se nekako bas izdvaja iz cijele serije...

Hvaliti---> trece lice jednine (on,ona,ono) hvali,

Faliti---> trece lice jednine (on,ona,ona) fali

Sto se tice fotki, na ovim sa blicem, prejako mi je to sve... ove sa plavim svetlo donekle i mogu da prodju... Kadrovi nisu bas najsrecniji!

Dobro bi bilo da ti Kintec da savet... On to radi bash dugo vremena... Ja nemam toliko iskustva sa koncertnom fotografijom... Tj. nemam nikakvog... I ovako sam amater, ali kad ja primetih da ti kadrovi nisu bash najbolji, detaljnije ce ti reci profesionalci!

evo dajem ti primer ovaj crop na 13. fotki mi je totalno pogubljen... ok je da bude akcenat na decku i devojci, ali si (po mom skromnom misljenju) bash osakatio ove ljude oko njih!