Jump to content

Recommended Posts

Hvala svima

mislim da sam prave fotke propustio

spremila ga supruga da idu u setnju, pogledam ja njega, pogledam svetlo kod prozora, rekoh "daj ga 'vamo" ispucam 15-ak fotki i provalim na displayu NO CARD

urgh, i onda ponovo, ali u drugoj seriji se mali vec naso malo zbunjen :D

@hektor, eh da si video mene u njegovim mesecima :D

ma lepota jedna, smesan je ko bioskop

sunce ti kolike oke :D

isti ti kad se porede slike :D

treća mi je u fazonu: "Ovaj.. zdravo" :)

^ Skroz. Sva tri.

Treca fotka najbolja. Ostale ne tako dobre, ali ovu si navatao...

Pazi na CA.. na nekoliko komada ih ono bas bas ima. Ja bih mozda malkice zavrnuo objektiv, makar na 5.6, kad se fotka na ovako blizu. A svi znamo koliko volim mutljag u pozadini. Nekako su mu oci suvise lepe da bi samo one bile ostre, tj. izrazene su i bez stavljanja dodatnog tezista na njih, izvodjenjem svega ostalog iz fokusa.

nego.. jeste probali jednu stvar. Da se ti samo malo premestis, dovuces ga sto bilze prozoru, pa pokusas da u pozadini imas sto vise mraka a da mu se u okicama (roznjacama) reflektuje prozor i "spoljni svet"?

Druga varijanta je da ga upakujes u dovratak u podne, kada je sunce visoko u zenitu, tako da nema direktnog sunca koje pada na njega, pa onda spot izmeris na lice, i tako uradis fotku. Ima da mu zasijaju okice ko fenjeri :)

Svako ko je probao da fotka decu zna koliko je to teško...

Pozdravljam rezultate.

:rolleyes:

I sad mi pade na pamet kad smo ga slikali za pasos.

Naravno cekali zadnji dan, i naravno taj dan fotografi ne rade.

Morali smo da ga slikamo u onim automaskim kabinama :rolleyes: ijaooo muke moje

obisli smo 10-ak kabina i ispucali oko 100-150€ dok smo napokon dobili zadovoljavajucu fotku.

Bilo je nesto kao u onom filmu "3 muskarca i beba"

najzesce je sto smo ga mi izmaltretirali, vucaraj tamo ovamo, pada kisa, oblaci, svlaci, a on nas gleda i odvaljuje od smeha :) ni jednom nije zaplakao.

Namestimo ga, on stoji mirno, taman zavrsi odbrojavanje njemu padne glava napred ko pijancu i ode 5€

uh.. avanture :D

mali je rodjen za fotografiju! Okave oci mogu se samo pozeleti :D sta ima da ti postavlja uporedne slike kad iz slike koja ima 30 godina razlike svi shvatamo istu stvar! Mogu da zamislim slike kada je strumf bio u njegovim godinama, sigurno su bili isti! :D A kad malom poraste brada opet ce to biti ista prica :D Do tada bi mogao jos neki put da nas obradujes fotkama ovog deteta :D