Jump to content
Sign in to follow this  
s@ky

Saky Design

Recommended Posts

Hvala još jednom!

Pogledao sam vašu web prezentaciju i mogu reći samo reči hvale, maestralno radite! Samo tako nastavite!

Naravno još ću ja to podrobnije da pregledam, al' na prvo oko... WOW! :)

Odlično! I meni je "design" u prvom radu bilo presitno. Mislim da je na ovom zadnjem sasvim dovoljno.

Nisam siguran dal je potrebna sjena lijevo.

Pozdrav

Thnx :)

Pa to "design" ne mora ni da previše upada u oči, bitno je ovo "SAKY". U dosta umanjenoj varijanti može fino da preuzme ulogu svojevrsne "dekorativne" podloge...

A za senku nije strašno, mogu koristiti ovu varijantu sa asocijacijom na volumen, a isto tako i pojednostavljenu flat color varijantu... o tom potom, neka se još krčka... :)

Simpatican ti ovaj Srba :)

Lepo uklopljen dizajn, sa dobrom pricom i realizacijom. Typo deo odlicno pase na te inicijale u znaku (mislim na to SAKY), mada nisam siguran i za to DESIGN. To mu dodje kao neka vrsta win-win situacije, moze da stoji tu, mada i ne mora.

Sto se tice ostalih tvojih radova, upoznat sam sa njima jos od ranije i mogu ti reci da imas par veoma pamtljivih logotipa. Sad si me sa ovom temom dodatno podsetio na njih. Playbee svakako spada u tu vr' grupu ;)

Evo društvo kontam da bi to bilo to. Malo sam se poigrao sa bojama i izbacio "suvišno" DESIGN, još samo da zakupim domen .rs i sve na mestu! :D

p7jht.jpg

He he he fala, fala, ma i ja sam se zabezeknuo kada sam vid'o naslovnu ;) Mislim, gde baš taj logo da uzmu? Zar nemam boljih?! :P

A što je najveća "ironija", u celoj priči, taj logo sam baš pre nekih 12-ak sati korigovao po zahtevu klijenta. Mada sve je još u "procesu prodaje"... bar dok ovi sa BS ne dođu sa vikenda. :)

ccc krvavi dolar... :P

Odlican rad, i odlicni radovi.

Nego, nisam hteo da komentarisem ovde drugi rad ali me pjmaster naterao :) Naime, ispod Playbee logo-a, ti u opisu stoji: "Cute and playful logo great for the children's workshop or even kindergarden". Nisam bas siguran da su ostri predmeti dobra asocijacija za kindergarten ;)

Ha! pazi kad nisi prvi koji je to "primetio" :) Bilo kako bilo, uvek mi ostaje mogućnost da ga malo "zaoblim" il' da korigujem opis ;)

U svakom slučaju hvala na podršci! :)

Mislim da je "srba" bas istaknut, vise to upada u oci nego Saky design, u principu nije lose, lepo si uglavio inicijale, tipografija dobra, i ideja nije losa, :) sve u svemu lepo

S bozirom na to koliko su ti dobri ostali radovi mislim da mozes mnogo bolje. Znam da je najteze raditi za sebe ali malo je bezveze da ti licni logo bude najgori rad u odlicnom portfoliu.