Jump to content

Pomozite mi da pobedim...

pailhead
 Share

Recommended Posts

Uspeo sam da se plasiram medju 30 finalista od 365 na trimo urban crash konkursu. Nisam siguran da li i koliko ovo glasanje ima efekta (navodno nosi 20% odluke) ali sigurno mi ne bi bilo na odmet da ponesem najvise glasova.

Uzasno je dosadna procedura ali ako vas ne mrzi, ne bi bilo lose da glasate.

http://www.trimo-urbancrash.com/index.php?...112&start=0

Pomoglo bi i kad bih sam znao :D

Neverovatno je komplikovano i ja sam ubo nekako, tako da ne mogu sa sigurnosscu da rekonstruisem proces.

Definitivno je potrebno registrovati se na sajtu, i mislim da se ceka email potvrde. Zatim se ode na stranicu mog rada, i klikne na dugme vote for this project. Zatim, kad se moja sifra pojavi u maloj listi u gornjem desnom uglu, potrebno je vratiti se na glavnu stranicu sa radovima, i ispod liste ce se pojaviti dugme "submit my list" ili tako nesto.

Jel ovo ima smisla?

jako je prosto. nakon sto se registrujete, obavite verifikaciju i ostale zahebancije, samo opet otidjite na gore u prvom postu ostavljen link i videcete negde na polovini stranice sa desne strane "vote for this" button - kliknite ga :) zatim ce vam izaci pitanje da li ste zaista sigurni da zelite da glasate za ovaj projekat i to je to...prosto ko suljpa :D

Super ti ovo Pailhead! ;)

Stvar je sljedeća:

poslije jednostavne procedure registracije, pronađite Project Gallery u Menu bar-u.

Po otvaranju galerije, kliknite na projekat koji izgleda ovako: thumb_FV112.jpg, zaveden pod šifrom FV112.

Sa desne strane je dugmić za glasanje (potrebna je dvostruka potvrda).

Ah, da: glasanje traje još 4 dana, pa ko želi neka požuri.

Da je ovako pisalo, glasao bih još prvi dan postavljanja teme ovde. ;)

Btw. +1=176. Još nekih 50 za pobjedu.

Nije vazno dal' se ljudima svidja ali mogu da glasaju i bake i deke ...

pa takvi "pobednici" da nam kreiraju okruzenje ....

Moracu da sacuvam ovu temu za tvoje buduce "filozofiranje" oko sistema, nepravde i retardiranih pojedinaca koji ne zasluzuju da budu na pozicijama na kojim jesu jer takvi kao ti umeju bolje .... uz pomoc komsinice, bake i ujke ... :D

Pa u tome je i fazon , ne mozes svojoj baki da kazes "E bako aj trkni keve ti do neta , registruj se, i glasaj za jedan rad sto je tvoj mili unkuk postavio" . Bakica ce samo belo da te pogleda i pitace te gde se nalazi ta' bolnica :D .

Zato mi sluzimo ovde da podrzimo kolegu zonasa , svejedno bih glasao za njega kako god da ga obrnes :)

A za ostale koji misle da je ovo neki vid varanja ili bilo sta nemoralno neka pogledaju moju temu u arhitekturi vezanu za ovaj konkurs. Mislim da sam mnoge stvari tamo rekao vezano i za sam konkurs, i za neke postupke ali i za glasanje.

Nisam cak ni rekao koji je moj rad, a ljudi su se registrovali i cekali da mi pruze podrsku. Ja iskreno mislim da ovo ne utice ni 0%, (a navodno je 20%), ali, kontam da ne moze da skodi. Mislim nisam ni ja lud, ako svi to rade, moram i ja.

To je isto kao recimo upisivanje arhitektonskog fakulteta. Ljudi naprave ispit da se ispitaju sposobnosti kandidata, ali svi kandidati odu pa se godinama spremaju za taj ispit i samim tim postave neki visi standard. Onaj ko ne prodje te pripreme, ipak ima generalno manje sanse za upis...