Jump to content

Tapatalk - iPhone app > dizajnzona

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@vili evo ti tapatalk šta si zapeo. 😄 

Ne bih da zalazim u unutrasnju politiku :), ali sta je glavni problem upgrade-a ?

Ako je, a cini se da jeste licencirana verzija IP boarda, onda se cini mi se ne placa upgrade, odnosno mozda neka cifra od par K, posto je ova verzija jos malo pa za antikvarnicu.

Upgrade se vrlo brzo instalira, sve ostaje na istim serverima sa istim rasporedom. Sve privilegine i ostale pizdarije se kupe sa vec postojeceg foruma.

Jedino ako ima neka gomila eksternih skripti koje iskreno ne vidim, negde duboko pod haubom.

IPB je uredno licenciran. Prevod i skin. :)

@Trunks, Iskreno, mnogo vise bih voleo nove IPB feature i podrsku za tapatalk uz default jezik i skin, nego beskonacno dugo da cekam na prevod i custom skin.

Uostalom, prevod i skin mogu i naknadno da se dodaju.

A i na kraju krajeva, evo prvi se javljam da skupimo pare i platimo nekome da to uradi :P

pre nekoliko meseci sam jedan forum prebacio sa starog IPB na novi. Ceo prevod naravno da moze da se importuje, a skin... custom je custom, ali su odradili su tako fin skin editor da nisam verovao na pocetku :D da radi i to tako fino...

sve ukupno ne traje vise od ... dva tri dana, pritom forum nije potrebno da bude off line duze od 2-3 sata u komadu...

ps. i ja se javljam da utrcim koji dinar ako zafali...;)

• 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 5 years later...