Jump to content

We Are Titans - Vizuelni Identitet

duleSaga
 Share

Recommended Posts

Ovo je projekat koji sam radio na faxu, u pitanju je vizuelni identitet za firmu We Are Titans. Ne obracajte paznju na text, posto je nebitan. Logo sam radio na 99designs pa mi je profesorka rekla da ga iskoristim i za njega da pravim vizuelni. Sada trebam to sve u 3dsmaxu da renderujem i da napravim prezentaciju za istu firmu... Interesuje me sta mislite za logo i za vizuelni ?

We Are Titans vizuelni

Hahahaa nisam toliko pglu :P znam da se renderuje slika svakog elementa ... @iguana tu nije samo fora u slovu a, samim tim sto je u sredini reci ti vec naslucujes da se radi o reci TITANS, malo se i mozak aktivira ( ja mislim da ni moj cale ne bi procitao titns )

evo u maxu probni render ... render

Hahahaa nisam toliko pglu :P znam da se renderuje slika svakog elementa ... @iguana tu nije samo fora u slovu a, samim tim sto je u sredini reci ti vec naslucujes da se radi o reci TITANS, malo se i mozak aktivira ( ja mislim da ni moj cale ne bi procitao titns )

meni zapelo oko oma, na to a, prvi utisak da je ruzna sara na ruci tek kad iscitao skapirao da je a

ne pije vodicu zeka na a, nema sanse

hahah @Zebra LOL :D ma moj cale je lud .. u sve se razume :D

@milekinez hvala na kritici potrudicu se da sredim to :)

Eto problem je u meni, meni je to TITANS toliko uslo u mozak da ne primecujem da A nije citljivo, ponekad covek treba malo da se odmakne da bih video pravu istinu :)

Meni ovo nije loše i uz par intervencija može sasvim ok da ispadne. Prosto mi neverovatno da je isti čovek radio ovo ovde i ovo. :)

Meni nekako nije za firmu, više za neku online igricu :) I ovo A se malo teško čita.

Meni ovo nije loše i uz par intervencija može sasvim ok da ispadne. Prosto mi neverovatno da je isti čovek radio ovo ovde i ovo.

Red-Faction.jpg

Nemoj pogresno da me shvatis , al` to je prvo sto sam pomislio kad sam video tvoj rad...

Ajd da i ja kazem koju. px325 ti je skrenuo paznju na boju. Za citljivost je bolje da ta ruka-A bude iste boje kao i TIT NS. Pazi, ako ti je WE ARE druge boje u odnosu na ruku, tj. ruka razdvaja te dve reci, logicno je da ocekujemo da je natpis ispod takodje razdvojen, iako nema neko smisleno znacenje, tako razdvojen. Dakle, citljivost nije dobra.

Moj je predlog da TIT NS i ruka budu iste boje i da malo lepse stilizujes to A.

A sto se tice rendera nesto mi je tu cudno. Jeste da nije sveto pismo, ali se papiri u fascikli obicno stavljaju u desni deo. Takodje, kod onakve vrste omota za CD, disk obicno ide u desni deo. Kod fascikle si malo preterao sa upotrebom logoa. Imas 2 logoa i 2 znaka istovremeno vidljiva - previse!

Uz sitne izmene, ovo moze dobro da izgleda.

pozdrav

Srusila mi se Mozilla dok sam kuckao pa se nesto izbutalo u poruci a ocigledno nisam kliknuo preview :rolleyes: , original je izgledao ovako:

Meni nekako nije za firmu, više za neku online igricu :) I ovo A se malo teško čita.

Meni ovo nije loše i uz par intervencija može sasvim ok da ispadne. Prosto mi neverovatno da je isti čovek radio ovo ovde i ovo. :)

red-faction-logo.jpg

Nemoj pogresno da me shvatis , al` to je prvo sto sam pomislio kad sam video tvoj rad...

@iguana tu nije samo fora u slovu a, samim tim sto je u sredini reci ti vec naslucujes da se radi o reci TITANS, malo se i mozak aktivira ( ja mislim da ni moj cale ne bi procitao titns )

mogao bi malo da pazish svoj jezik. Ja nisam od tolerantnijih urednika :) <_>

@Tra-la-la Pa znas kako taj fazon je htela firma, da izrazava snagu, moc, grom koj hvata ruka bi trebalo da podseca na Zevsa koji je pobedio Titane, crvena boja je takodje ono sto je insistirala firma. Bez obzira koliko to bilo ne logicno za firmu tog tipa (programeri). Sad sto se to tebe podseca na red faction, mozda je tako ali mozda ti mnogo igras tu igricu :P :)

@px325 nisam tako mlad a ni zelen :)

@iguana Oprosti :) nista licno :) Pokusaj da budes tolerantniji :P