Jump to content

Chivilook

Bukinjo
 Share

Recommended Posts

sta te zanima? ja mislim da ne postoji nista sto nije jasno, ili se varam?

Kakvo objasnjenje ocekujes? tekst se cita, makar ga ja vidim bez problema...

U pitanju je civiluk, sto ste nadam se shvatili, ispirisan sam bio arhitektonskim elementima/ beton/celik/drvo, pa je od ta tri elementa u naturu napravljen ceo proizvod...

da sam smatrao da je nesto vise teksta potrebno, napisao bih...

vise bih voleo da cujem predloge, pitanja i kritiku, na sta cu rado da odgovorim.

poz

@Ukica

nisam te najbolje razumeo za moderni cvet :).

A sto se armature tice, to je moja manjkavost u 3d-u, nisam uspeo da je napravim da izgleda dobro na renderu...

jbg

a za ime, plasio sam se da bude pretenciozno ako pucam na umetnicku poruku, pa sam otisao sa ovim, nisam imao bolje resenje. neki predlog? :)

@Rembrant

pa proces je dosta relativan, nisam siguran da bih mogao da navedem faze, dosta crtanja u svakom slucaju, skica preko skice, pa 100 varijanti, pa 10 modela i varijacija na temu,

bilo mi je zanimljivo da eksperimentisem za betonom i armaturom, osnova je prvo bila kubicna, ali je bila premasivna, ovako je pitomije i lakse je, armatura je ove debljine jer mislim da se ne bi uvijala, elasticna je ali ne bi popustila pod tezinom kaputa verujem, a drvene kugle, one su mi dosle kao najjednostavnije i naj elegantnije resenje. Neki su mi zamerali sto jakna ne moze da se zakaci bukvalno, nego mora da se baci preko, sto mislim da nije problem...

eto, ako imate sta, rado bih da vas cujem...

Poz

@CC

tnx,

ocigledno da sam precenio citljivost teksta, mada se def lepse cita na originalnoj velicini :).

@Ukica

vidis, svidja mi se tvoja interpretacija, a nisi jedina koja je tako shvatila dizajn, meni je pala na pamet asocijacija u toku razvoja, ali nije bila vodilja, pa je zato nisam izgurao kao temu, mozda je to moja greska, mozda ne,

generalno, u arh bezim od asocijacija te vrste, pa sam mozda bez mnogo razmisljanja tome pribegao i ovde...no, znam za sledeci put da sire posmatram problem :).

a za ime, pa mogu da se slozim, ja sam otisao na kraju sa ovim imenom jer sam imao tj idalje imam ideju za jos 1-2 civiluka, pa sam ovo hteo da proguram kao brend za celu seriju...no, videcemo sta ce ispasti...

tnx :)

@ Bukinjo - Jel ovo pobednički čiviluk? Što se tiče ideje, realizacije i samog dizajna mogao si opušteno da prođeš na Young Balkan Designers. Takve gluposti su tamo totalno validne. Ako nameravaš da se baviš ID-om, nemoj da gledaš šta je trendi, nego radi... To što se arhitekte lože na armaturu i presan beton i što ga forsiraju poslednjih godina u enterijerima ne znači da sad svi treba da postanemo zaštitno lice cementare Titan iz Kosjerića ( nije reklama )...

@ Ukica - jel ti dolaziš na Zonu zato što je naranžasta pa si navikao sa drvnog da budeš brendiran ili imaš i neke radove???

Meni se nešto čini u poslednje vreme da vežbaš dikciju i nastup za posao PR-a. Mnogo si mi umetnički orijentisan, mnogo pričaš u oblandama, a na kraju malo kažeš...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...