Jump to content

Šta drugo od mene nego zmaj

Ivanica
 Share

Recommended Posts

Oči? Šta fali očima? Baš su cakane, trep trep.

Što se tiče usta, u pravu je Gremlin. Kad ih sad pogledam liče mi na neke brkove, u stvari liči na onog negativca iz Pirata sa Kariba što ima brkove ko hobotnica. Valjda je negativac ... :unsure:

Sredila sam par detalja i sad se trenutno razmišljam da li da mu dodam ruke pošto bih da ga crtam u raznim pozama, a zaista ne znam kako bih ga nacrtala samo sa krilima u recimo ljutoj pozi sa prekrštenim rukama. Kako god još malo da ga doradim pa ću okačiti kasnije nove verzije.

Baš mi se svidja, bravo

ako je namjerno ovako nesrazmjerno "krakat / krilat / rogat" neka tako i ostane, a ako misliš da ga još peglaš->malo bih zarotirao rogove (jedno mu "raste" iz oka, a drugo iz čela) i još malo sredio položaj ramena njegove lijeve ruke, (malo na gore i malo unazad) Ne bih da ispedne da pametujem, pa sam smanjio opacity ;))

Super je, još jednom: bravo!

• 9 months later...

Уууу, баш добро је. Одустала си од руку или заборавила да их додаш?

Размисли да му додаш оне коштане плоче ( или рожнате плоче ) што имају дуж кичме ,као што си му накачила на врху репа.

А овца је шампион :) .

Od ruku sam odustala jer je meni zanimljiviji ovako i izazovniji za crtanje. Razmišljala sam se za te rožnate, koštane ploče - bodlje, ali ne bih da ga pretrpavam detaljima. Zbog toga sam i odustala od ruku. Ajd probaću u nekim sledećim ilustracijama da mu dodam te bodlje, samo se nadam da će do sledeće ilustracije proći manje od godinu dana :D

• 2 weeks later...