Jump to content
marko07

Poklanjam foto opremu

Recommended Posts

Malo mi glupo da pitam :blush: ....je l' ima neko m42 makro tube, da mi pozajmi na koriscenje dok se ne snadjem za makro tube za canona? :)

Imam ja! pozajmljujem na neodređeno, meni trenutno ne trebaju. Samo moram da nađem najtanju, sećam se, poslednji put nigde nisam mogao da je nađem. Šalji adresu

Nesto slabo svet poklanja :)

Poklanjam closeup filter 58mm sa linka:

http://www.tinydeal.com/emoblitz-close-up-...er-p-53358.html

Futrolicu ne dam (zauzeta je drugim filterom), ali ko se javi prvi na pp dobije ovaj skoro neupotrebljavan filter ukoliko je spreman da ga preuzme kod Arene na Nbgd od ponedeljka u vremenu od 09-17h.

Objektiv sam prodao, a imam Raynox, pa mi ne treba ovaj.

Pozdrav drugari :)

poklonio bih glavu za kineski stativ vanguard, džaba mi stoji od kada sam na njega nakalemio manfroto sa kuglom ... pa reko ako nekome slučajno treba ...

potpuno je ispravna i kompletna, i za neki prosumer ili neki manji slr sa laganim objektivom može lepo da završi posao, ali ništa više od toga jer izmenjiva pločica nije baš najsrećnije rešena ... zbog toga sam je prvenstveno i zamenio ...

živeli !

Ode glava dok si reko kex :D

pozz

Ako je jos u ponudi glava zainteresovan sam.

Poklanjam Hama usb citac kartica, sinoc mi se **ebao pin za cf slot tako da cita sve standardne formate osim cf-a.

Prednost imaju clanovi koju su vec nesto poklanjali ili sa vise postova :)

doslo je do promene plana, juce sam bio i NS i kasno se javio tako da nisam preuzeo paket :D

sto ce reci- casopisi i dalje cekaju novog srecnog dobitnika :)

Citac otisao clanu djordje.vozarevic...

Posto nikako da se uklopimo sa vremenom Djorjde i ja a i posto je covek uzeo aparat koji cita cf kartice ponovo ide na dobos:

Hama citac kartica, cita sve standardne formate kartica osim CF kartica posto je iskrivljeno par pinova, zato ga i poklanjam :)

A nadjoh i dodatak za 6 aa baterija za original grip za d80/d90 pa ako nekome treba neka se javi...

Zao mi je ali vec su se javila dva clana pre tebe preko privatnih poruka tako da expresno odose obe stvari...

Kad smo vec kod toga- mozda bi bilo postenije da se prijava radi preko teme a ne pp- da ne bude varanja na privatizaciji :)

Poklanjam 35mm SLR telo, Minolta Dynax 40. Ako nekom treba, neka mi se javi. Može slanje, može svraćanje, a onda sledi i pivo :)

zvuci zanimljivo :)