Jump to content
marko07

Poklanjam foto opremu

Recommended Posts

Poklanjam nekom učeniku ili studentu potpuno ispravan i funkcionalan Canon 350D.

Aparat je sa orginalnom baterijom i punjačem, poklopcem, a za strap, karticu i objektiv ćete morati da se snađete.

Pored svih FF "zverina" koje imam, vrlo često sam na odmor nosio baš 350D, pa eto, ako je bio dobar meni, nadam se da neće biti loš ni Vama.

Uslovi (sko nije mnogo bezobrazno sa moje strane):

- Kontakt isključivo telefonom, poziv na 065-2033-555, poruke ne čitam

- Preuzimanje kod Arene na NBG, ne šaljem

- Ne rezervišem

- Obavezno prisustvo krajnjeg korisnika pri preuzimanju.

Lep gest :)

Dodajem na spisak- m42 adapter i nacicu neku 50icu da navrnem na to- da ima za pocetak :)

Znaci javite se Radojici Malome a ja cu videti sa njim da mu dostavim objektiv i adapter cim stignem...

edit: ne obecavam ali postoji sansa da nadjem i neki strap i moooooozda neku cf karticu ali to bas ne mogu da obecam posto ne znam jel mi ista ostalo, dugo sam vec na sd...

Poklanjam zamenski punjač za LP-E8 baterije (cannon), kupljen pre 15ak dana, Axel mi dao pogrešan, a bacih račun po izlasku iz radnje.. Kolko videh, koriste ga Canon EOS Rebel T2i, T3i, T4i or T5i a možda i neki drugi aparati. Javiti na mail zoran.rasic@hotmail.com ili porukom na telefon 0644488396 . Preuzimanje poštom ili lično kod Cvetkove pijace(BG). Poz svima

post-47885-1572633222_thumb.jpg