Jump to content

Poklanjam foto opremu

Recommended Posts

• Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Poklanjam:

Praktica L, nešto sa zatvaračem ne valja - sporije brzine ne rade kako treba, tj. čini mi se kao da sve puca na jednoj ili približnoj (većoj) brzini. Inače lepo kozmetički očuvan.

Canon EOS 500N, kupljen na buvljaku, u malo grubljem kozmetičkom stanju i dobro bi mu došlo čišćenje, neispitan jer mi se nije davalo za bateriju. Vodim ga kao neispravnog jer ne mogu niš' garantovati.

Poželjno lično preuzimanje u NS i okolini ili u BG ako se poklopi da putujem tamo.

Slike:

http://imgur.com/a/vO4Wt

• 1 year later...
  • 6 months later...

Nekada je postojala cela kolekcija koja je kruzila, bilo bi lepo da se sve sklopi na gomilu :)

Samo kazem, nazalost nemem vremena za citanje sada pa se ne prijavljujem da dzabe skuplja prasinu kod mene.

U duhu teme mogu da ponudim besplatan prevoz sa nbg negde u stari deo grada posto sam sa Karaburme a radim na Nbg.

• 6 months later...
  • 5 weeks later...

Drugari,

Poklanjam torbu Lowepro Outback 300.

Nije full kompletna ali je u dobrom stanju. Fale bocne torbice za objektive. Vracam se u BG u utorak pa zovite ko oce ili na PM.

0646424342

U zamenu eventualno prihavatam dobar Joga mat :)

Drugari,

Poklanjam torbu Lowepro Outback 300.

Nije full kompletna ali je u dobrom stanju. Fale bocne torbice za objektive. Vracam se u BG u utorak pa zovite ko oce ili na PM.

0646424342

U zamenu eventualno prihavatam dobar Joga mat :)

Ako moze za mene, u stvari za moju cerku. Kupio sa

m joj aparat, plus 35mm 1.4, plus blic...e, baterije i punjac su mi ispraznili budzet do kraja. Hvala.