Jump to content

Poklanjam foto opremu

Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi i ostali :D

Videh nekada negde temu gde su ljudi poklanjali svasta nesto od foto opreme sto im skuplja prasinu a nece da se ganjaju da to prodaju,

pa mi pade na pamet da bi bilo lepo da se i ovde organizuje nesto slicno.

Znaci ideja je poklanjanje opreme, eventualno neko pozajmvljivanje ako nekom nesto treba za na brzaka...

Posto zapocinjem temu red bi bio i da dam nesto :)

Imam staru bateriju enel3e(high capacity kopija) koju sam koristio na d80 dok nisam uzeo nove dve. Aparat sam prodao a ova baterija je ostala,

koliko se secam nije nesto posebno drzala, ali za ne daj boze mislim da je ok pa ako nekome treba nek se javi.

Takodje imam i canon-ov skylight filter 52mm 1x pa i za to mozete da se javite :)

obe stavke naravno POKLANJAM, jedino sto moze da vas kosta je postarina ako hocete da vam posaljem van bg-a sto mislim da je sasvim fer...

ps: ako tema zazivi mozda nadjem jos nesto zanimljivo... :)

EDIT:

Zarad transparentnosti i opsteg dobra, bilo bi lepo da se prijavljuje direktno u temi a ne na PP.

• Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drago mi je da je tema ipak zazivela, u pocetku svi gledali ali niko nista da kaze :)

Elem, filter sam dao a bateriju bi trebalo ovih dana da preuzme jedan clan zone :)

@Hybrid ako nisu otisli casopisi- ja bi ih pozajmio, da procitam pa onda opet na ovu temu da idu dalje, mislim da bi tako bilo najbolje... :)

Čestitam pokretaču teme, i trebala bi da bude "lepljiva".

Ja poklanjam dve kutije po pet metara Ilford HP5 filma (400 ASA iliti 27 DIN-a) sa napomenom da su kupljeni pre dvadesetak godina, i da su bili "skladišteni" u sobnim uslovima.

Jel jos uvek aktivna ponuda za filmove :)

Na poklon rezervna baterija za Canon 350D.

Ja sam je takodje dobila na poklon od Geze, al posto mi je to sada samo backup aparat, i vec imam jos druge dve baterije za njega (ovo je treca), reko pre ce koristiti nekom drugom, pa kome treba nek se javi ;)

p.s. cimanje mi je da saljem postom, preuzimanje licno (mogu dati i Gezi da ponese u Oblomov na ono okupljanje utorkom pa da uzmete od njega)...

Edit: evo Red-eye se javio, njegovom drugaru treba za grip. znaci baterija ode

Da li je poklonjeno ovo zenitovo telo? :)

E, da zaboravih, poklanjam memorijsku katicu Memory Stick Pro Duo 64MB, vuce mi se po stolu, ako treba nekome...sveze proverena, formatirana, radi.

Nije jos :) Ako si zainteresovan javi se preko PM da se sokovorimo oko isporuke.

pozz

Ja bih uzeo ako neko ima tijelo ili tijelo sa objektivom nekog starog analognog slr aparata kao što je onaj zenit ;) I kupio bih za neke manje pare, samo da je dobro očuvano.

Nešto kao on, bez ikakve elektronike sa 50mm ili sl.