Jump to content

Trodimenzionalna Offtopicharnica

SiCkMiNd
 Share

Recommended Posts

Ne znam gde ovo staviti a da svi vide, no verovatno ce svi cuti danas ( mada nije zgore znati ko ne cita novine i ne gleda tv )

SOKOJ nam podize cenu racunara

... ko zeli da se apgrejduje sada je pravo vreme, mada je ovo potpuno neustavno, cisto informacije radi ovde u Oslu cene su znanto pale, hardver i bela tehnika su jeftiniji nego u BG a tek ce biti kada ovo stupi na snagu ( sracunajte i kolke su plate u Srbiji a kolike u No i ko tu pravi koga budalom), ako imate snage da se borite protiv bagre sada je pravi trenutak.

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam gde ovo staviti a da svi vide, no verovatno ce svi cuti danas ( mada nije zgore znati ko ne cita

ovo je reket po definiciji. Potpuno nezakonito.

Verovatno se krenulo od pretpostavke da svako skida filmove i muziku sa neta za sta je potreban hardware sto nije daleko od istine ali ovo sigurno nije zakonit nacin da se to radi.

Znaci sad kad placamo porez na piratriju, to je legalno? Mislim piraterija je legalna. Mislim piratiso ti ili ne placas, jerbo si kriv unapred bez sudjenja. Slicna stvar je bila aktuelna negde u skandinaviji, udarili su bili harac na hard diskove i fles memorije, ako se ne varam to je propalo.

Osnovno pitanje je da li da se otvori poseban pekabeta forum ili da se koriste postojeci? :P :huh:

tom logikom mogli su da uvedu i muzicki dinar na mleko, hleb ... jer ko slusa piratske mp3-e sigurno jede hleb

A na stampace ide "muzicki dinar" jer kad skines nelegalni MP3 ti onda narezes lepo (ide "dinar" i na CD/DVD) pa onda odstampas naslovnu za CD/DVD

Ne znam da li ide muzicki dinar i na CD za kola...

Ne bih da ulazim u političku priču, ali tako je to kad u državi ništa ne funkcioniše pogotovo proizvodnja, gde se u stvari stvaraju pare.

E sad, ova naš monstumska birokratsko-šalterska-MožePosaoAkoTiJeNekoUPartiji-administracija mora od nečeg da živi.... i šta je najlakše, opaliti namet na sve što postoji.

Evo da vidite ko nam otima pare, sve siromah do siromaha, naravno tu je i Džole Džogani :D .

http://www.sokoj.rs/o-nama/lista-clanova-skupstine