Jump to content

Trodimenzionalna Offtopicharnica

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je tebi konstruktivno da kada otvoris temu da se najnormalnije raspitas vezano za svoj angazman u inostranstvu drugi clanovi salju jedni druge u Afriku i najmanje brinu za tvoje pitanje, ti mozes slobodno postovati na forumu na kom je to dozvoljeno.

nije toliko ni problem sto preozbiljno uzimas didakticku funkciju foruma, pa ti sve mora biti optimirano (konstruktivno). medjutim ti si kako vidim pobrkao forum sa skolskom ucinoicom. opet, da ne ispadne da sam zlonamjeran, nije toliko diktatorski kao kad je glavni i odgovorni diktator bio onaj pail i onaj drugi pajdas.

to su jebiga balkanska posla, tamo i metlar drzi metlu kao da je mojsijev stap, svi bi nesto da prakticiraju moc. ode kurta dodje murta.

Apsolutno se slazem sa SiCkMiNd-om, jer je stvar krenula u pogresnom pravcu. Umesto da saznamo mogucnosti za odlazak u Kanadu od ljudi koji se trenutno nalaze tamo ili od kolega koji pokusavju da odu tamo da rade. Mi smo usli u diskusiju koja vodi samo vredjanju bilo koje strane.

Ja cak mislim da se SiCkMiNd ponekad prekasno ukljuci u raspravu. KMNKStize.:D

Politika urednistva foruma je prilicno jasna, i tu nece biti mnogo promene ko god da dodje. Ti si uspeo u jednoj recenici da napises da ne zelis da budes zlonameran i da isprozivas direktno druge clanove, tako da ces neko vreme biti moderisan.

Opet kazem, ako je tebi prijatno da te drugi nazivaju pajdasom, onda mozes ici na forum na kom ce te tako oslovljavati i svi srecni i zadovoljni.

^ SiCkMiNd, i ja mislim da malo preterujes sa zatvaranjem tema. Jeste da je Tonco pitao konkretno pitanjne i istina je da neki postovi nisu bas on topic ali mislim da je to sve deo diskusije. Ocigledno da je iseljenistvo tema koja dira ljude tamo gde druge ne i zbog toga imas takve komentare.

Mislim da, kao neko ko je otisao iz Beograda daleke devedesete, ti treba jedno 10 godina zivota u inostranstvu da razumes i PRIHVATIS neke stvari vezane za Srbiju zato svaka diskusija sa ljudima koji to posmatraju iz Srbije je besmislena i zbog toga generalno ne ucestvujem u tim raspravama.

peace out

Ovako - politika foruma jos od kada sam dosao je bila takva da mi je receno da svaku raspravu u korenu sasecem cim pomislim da moze da postane napeta. Ja, uprkos tome, najcesce ostavljam stvari dok se stvarno ne otmu kontroli, dok sam u poslednje vreme malo smoren od brisanja baljezgarija te mi je normalnije da zakljucam temu cim vidim kuda vodi.

Oni koji misle da je to preuranjeno, ocigledno ne znaju sta se krije iza vecine tih tema - koliko postova na tim temama je obrisano / koliko puta sam ljudima koji ucestvuju u toj diskusiji, u nekim prethodnim diskusijama morao da brisem komentare, te savrseno znam scenario kojim cemo doci do toga da jedni druge nazivaju kretenchinama, kao sto je Boris ovom prilikom mene (i nikog drugog) nazvao kretenchinom sto zatvaram temu, i kao sto su u prethodnim temama nosioci poslednje rasprave razmenili par ulicarskih.

Dakle u ovom slucaju, Boris je mene i urednistvo direktno vredjao, u drugim temama su se clanovi medjusobno vredjali i meni je to isto - ni jedno ni drugo ne moze biti dozvoljeno.

Uz svo duzno postovanje svima koji ne vole zatvaranje tema, verujte mi da ja taj deo posla jos manje od vas volim. Mogao bih na mesec dana da vas ostavim bez moderatorstva i da svi pobegnete na elitesecurity glavom bez obzira, u potrazi za kvazinormalnom atmosferom za pricu.

ma Hvala Bogu, zakljucavaj sve sto smrdi na besmislenu raspravu, narocito ako nema veze sa temom, a narocito nikad nema ni smisla ni razloga da se ljudi po forumu vredjaju, a da to pritom prodje bez odredjenih konsekvenci...

Moderatori na kraju krajeva za to i sluze, da uvedu malo reda u foruski haos.

Btw...nedolicno ponasanje u "virtuelnom svetu" kao stosu forumi, socijalne grupe i slicno, je vec naslo svoje znacenje u psihologiji, sto se definise kao dezinhibirano ponasanje, tj. najblaze receno, ponasanje bez "rucne", sto inace imamo u svakom drugom obliku komunikacije koja se ispoljava u realnom (stvarnom) okruzenju i kontaktu sa drugim osobama ili grupama.

Tako da, Sick, samo cepaj, nema tu ovo ono..;))

Brucoshu, znam za to. Hvala. :)

Ono sto sam zaboravio reci a to je da zelim da animiram objekte bas kao sto je to moguce sa Serpentine pluginom. Napisem ime i zelim da to "extrudujem" putanjom koju napravim... (custom path)

:) uh sad si me iznenadio ovim pitanjem, nemam pojma dal si ozbiljan ili se salis, pa cu ja biti ozbiljan.. kung-fu chelendz... Svi sa 3d modeling sekcije sa zone se nadjemo negde u gradu....svako ponese sta ima od hladonog oruzja kuci, ili sto nadje uz put... pa onda se skinemo do pola i borimo.... pa ko pobedi dobija nagradu od sponzora i poene ovde na zoni....