Jump to content
SiCkMiNd

Trodimenzionalna Offtopicharnica

Recommended Posts

cek bre objasni!Kako je to moguce??mislim da li stvarno ljudi ulazu tolike milione da bi ukrali scenu ili su im deadlajnovi bili toliko skraceni pa ono pomislili ajd da uzmemo "nece niko primetiti

Ma nista to nije cudno. Sasvim noramlna stvar, od rekvizita do video sekvenci, sve se reciklira ako moze.

Link

Imam cudan problem sa cinemom, otkako sam presao na r12 sporo radi a i renderi su mi , ma nemam reci. Da skratim ovo je nezavrsena scena materujal je cinemin default, linear vorkflov, rgb kolor spejs, jedno zuckasto infinite svetlo sa area shadov, jedno area iza kamere bez senke takodje neke tople boje , sky na kome je prvo bio gradijent [ plavo belo ] a zatim sam stavio neki hdr. i u dnu prolaza je jedan plejn sa luminensom. Kada stisnem render vju sve je manje vise okej ali kad pretisnem render to picture viev dobijem ove plave fleketine. Primetio sam i na drugim renderima slicne gadosti ali posto sam imao texure i materijale nije bilo ovako ocigledno.Jel neko zna uzrok ovome.DVORISTEEcr.jpg

DVORISTE004.jpg

Nemam, upali TV :D ne uspevam da ga nadjem na netu zaista.

Uglavnom slici na onu skoro deceniju staru helium reklamu za

kad se lista knjiga, a razne stvari po stranicama zive.

Ljudi u alfa banci cini mi se kompoziting na srendanu animaciju, a ovo nemam pojma, nagadjam da je slika lepljena na animiranu geometriju.

Sickmind, da li je zanimljiva ideja da se otvori jedna sticky tema tipa WIP, sa test renderima i ostalim renderima :D

ovde je bas kupus i svasta se kaci...

Sickmind, da li je zanimljiva ideja da se otvori jedna sticky tema tipa WIP, sa test renderima i ostalim renderima :D

Misliš da se otvori (pod)forum gde će se kačiti ozbiljni radovi? ;)

Šalim se.. podržavam.. bar testova imam.. ihh.. pun k.

Pa valjda se ozbiljni kace ovde?? :D :D :D

Ma ono test render i ako nije savrsen, mozda ljudi imaju predlog za nesto bolje pa u toku rada da se pruzaju konslutacije :)

HGT- koliko sam video jedini sam ja kacio neki kupus u zadnje vreme; da si procitao text video bi da je u pitanju pitanje a ne wip. Odgovor bi [ da ga je bilo ] verovatno stao u jednu recenicu, tako da [ kao i neki pre mene ] nisam hteo da otvaram novu temu.Svasta. Ali upravu si bilo bi prakticno otvoriti WiP sekciu, cisto zato sto mnogo ljudi postave nesto, apdejt stize apdejt kad ono na kraju posle 7-8 strana nista, covek iz cista mira zabatali stvar.Sa druge strane, svako ima neke radove koje ce kao mozda nekad zavrsiti, ali i takvi kakvi su mogu biti zanimljivi.

Zavrseni radovi su druga prica, kad sam "postao clan" bese neko susno vreme , par arhivizova [zanatski korektnih, ali nista vise od toga ], pitanja, i tako.Taman kad sam pomislio kako bre kod nas niko ne ... otkrijem Lakijev port, a onda sa vremenom i druge. Ali proslo je mesec dva, nije to problem samo sa 3D odeljenjem.Slagati ih na jedno mesto nije losa ideja kad vec ne postoji nikakva galerija.

Ej ja sam tek pre neki dan ga instalirao i sad prelazim kampanju, ali cera i posao .... potrajace :D Ja sam krenuo da ga isntaliram pre nekoliko meseci ....