Jump to content
SiCkMiNd

Trodimenzionalna Offtopicharnica

Recommended Posts

momci, kada radite kombinaciju brute force + light cash koja su vam podesavanja za neki srednji kvalitet, da ne bude predugacak rendertime?

Pitanje je vezano za staticne rendere, arhviz...

jel ok da za light cash subdivs bude 400 (ili moze jos manje?) i inter. samples 5 a za brute force subdivisions bude 8?

Takodje da li eksterijere radite sa podeshavanjem gamme na 2.2? Kako dobijete rendere na kojima se ne isperu boje?

Trazio sam na netu, tako da mi odgovori pitaj google nece puno pomoci, hteo bih da cujem vasa iskustva...

render je obican, 3 mala objekta, samo moguce da se puno gubi zbog trave (autograss) i senki na istoj! na 1024px po duzoj strani rendertime je 30 minuta

Hvala unapred!

Ja se izvinjavam sto cu da zvucim jedini kao hater, ali meni su ove obrade ispod Diznijevog nivoa...nekako mi nemaju uopste ukusa. Lepse mi izgleda sam set koji je Lucky okacio nego ova obrada.

bas su slike njesra...od kad je riknuo Dizni poceli da fusere najgore....doduse za reardirane debele cocacola amere to je sve super..:))

Ako te zanima matchmoving u globalu, postoje neki izvrsni video tutorijali koji objasnjavaju sve, nazalost ne podrzavaju navedeni softvere, isto tako postoji i jedna dosta kvalitetna knjiga.

Tema ociscena, Leviathan vise nece levitirati ovuda, ostatak druzine pozivam na mir, spokoj i dalje kuckanje...

Sta je napisao covek pa je zasluzio ban :) ?

I mene živo interesira, može neki sinopsis ili pm? Meni je baš ponekad bio zabavan, mislim tako, stvarao vruće teme ( i davao odličan uvid u psihologiju sujete&kompleksa), što je postalo retkost u ovom delu foruma...