Jump to content
SiCkMiNd

Trodimenzionalna Offtopicharnica

Recommended Posts

Tebi nesto bas upalo.... tipicna reakcija.... znas ono sto imas sprotivu mene zbog radi nase licne prepiske ne moras da prenosis na forum.... Takva tvoja reakcija na ono moje necu vise da se igram sa de... decom je tipicna, uf sad se ponavljam... tipicno :mrgreen:

btw. filmovi o feminizmu? Cuti bre i poklopi se usima kad stariji pricaju.

Spominjati grafiku ... GRAFIKU u vezi filma je m'nemam reci, jos pride na specijalizovanom podforumu.

Kakve to ti ocekujes besede, koliko znam jedino ja i postavljam ovde novosti iz sveta u vezi GRAFIKE™

A ti si barem mogao da postavis radove tvog skolskog....

eve sta nam radi bubica ovieh dana

https://www.artstation.com/artwork/XB2A0a

PS. odhebi u skokovima

Ma uvek ces biti baba bio baba i ostajes baba :D

Matori ne pricam ja o tome da li ti prvi postavljas vesti o svetu grafike niti pricam o tome u cemu si ti ovde prvi,moj komentar se odnosio na to koliko pokazujes svoju neitelegenciju tako sto mislis da je pametno da nekme kazes kako tebe i druge boli k***c ako se nekome svidela grafika u filmu Lion King... I nisam pricao o FILMOVIMA o femininizmu vec o "sto non stop stavljas you tube klipove o zapadnjackom feminizmu",molim te budi vredniji malo pa procitaj post kako treba

Nisam znao da je i nas covek radio na filmu,pazi sto se tice 3d efkata samoga filma to je sve super ali ja licno ne volim realisticne vec postojece zivotinje koje su radjene cgi ,nisam gledao original Lion King ali svi znamo da duh animiranog filma ne moze da se poredi sa ovim sada niti moze da se to tako prenese

P.S Da li ce ikada to dete u tebi da poraste?

koji si smor... otkacio sam te u privatnoj prepisci ali sad ces da me ganjas po forumu.... Alo BREEEE skini mi se sa kurc@ dosadan si...

Izvinjavam se neumesanom čitalastvu..... lik je krembil ... tolerisao sam njegova pro$eravanja u prepiskama ali sad kad mi je dosadilo , on glumi dramiliste po forumu.... Hebi ga, naletao sam na takve bolide i u realnom zivotu... ako neces da se druzis sa njima ( sto podrazumeva spustanje na predskolski nivo ) onda popi3de i pocnu da seruck@ju i tamo gde ne bi trebalo.

Doduse u realnom zivotu se to resi sa par aplauza ( onako petokrakom ;) ), ali ovo pilicarenje preko neta mi nije... sad cu ja nekom kao da odbrusim preko tastature... ma daj, pali bre.

A ti moroncino, sfati da zvanicni deo foruma nije za licna prepucavanja.

koji si smor... otkacio sam te u privatnoj prepisci ali sad ces da me ganjas po forumu.... Alo BREEEE skini mi se sa kurc@ dosadan si...

Izvinjavam se neumesanom čitalastvu..... lik je krembil ... tolerisao sam njegova pro$eravanja u prepiskama ali sad kad mi je dosadilo , on glumi dramiliste po forumu.... Hebi ga, naletao sam na takve bolide i u realnom zivotu... ako neces da se druzis sa njima ( sto podrazumeva spustanje na predskolski nivo ) onda popi3de i pocnu da seruck@ju i tamo gde ne bi trebalo.

Doduse u realnom zivotu se to resi sa par aplauza ( onako petokrakom ;) ), ali ovo pilicarenje preko neta mi nije... sad cu ja nekom kao da odbrusim preko tastature... ma daj, pali bre.

A ti moroncino, sfati da zvanicni deo foruma nije za licna prepucavanja.

:D :D :D :P :P :P :P

U zadnje vreme se zezam sa Blenderom.... kud svi turci tu i mulavi Mujo :mrgreen:

Elem, poklopile su se dve stvari, 2.8 je izazvao veliki hype, ne samo da su malo unoromalili UI ( MALO ), nego se pojavila i masa beginer tutorijala koji olaksavaju tranziciju. Sa druge strane Maxon je zaposlio Adobe $eratora na vaznu funjkciju....

I tako.... Eevee je fin renderer, dobar za brzake, Cycles je vec ozbiljniji, ali ima masu nedostataka... ili se barem meni tako cini. Stvari koje se podrazumevaju cak i u Cineminom budjavom AR u Cycles ne postoje.

A ondak je Octane obnarodio free verziju za Blender, sa ogranicenjima koja me ne tangiraju bas mnogo. I taman kad sam hteo da ga skinem kad...

... sta, kako, moliiim..... E-Cycles je brzi & bolji od naduvanog Octane :huh:

Pride, integracija Octane i Blendera nije ono sto sam mislio da jeste.... Kada se bira renderer, brzina je jedana od stavki, vazna ali u mnogim slucajevima bolje je ici na sporiji ali kompletniji softver. A to za djabe ne mora da bude za stalno, znajuci developere, veoma je verovatno da ce kada naprave dobaru integraciju poceti da naplacuju... slicno kao i Corona za C4D.

I to, E-Cycles nije jeftin, ne samo gledajuci ovdasnje ne-platezne ne-sposobnosti nego uopste. A to da ce postepeno integrisati E-Cycles u Main Cycles je... otprilike kao kad Vlada™ kaze da nesto nece poskupeti...

Sta vi mislite, o premudri :)

Jes' mjku im imperijalisticku, lenjoti.... NE Uzimaju pare, samo stancaju bezvezne varijancije na temu :mrgreen:

ma kom' to bre treba.

nego....

https://www.pugetsystems.com/all_articles.php?filter[]=Processors

pugetsystems firma koja sklapa kompove... Zanimljivo poredjenje perfomansi hardvera. Firma se inace bavi sklapanjem masina za NE gamere, tako da imaju vise iskustva od prosecnih yutuberasa koji su orientisani na gaming konj-zumente.

edit... https://www.newscaststudio.com/2019/12/17/m...giant-to-merge/