Jump to content

bed concept&design

btw

Recommended Posts

zanimljiva ideja, s tim da je mozda previse da imas lavirinte i na uzglavu i dole i natkasna .. mozda malo procistiti ali ok da uzmemo da ostane ovako, ja bih iskoristila ove lavirinte da ih malo prosiris kako bi recimo mogle knjige ili posteljina , nesto treca da se smesti da ti lavirinti kod kreveta imaju i neku drugu funkciju osim vizuelne.

malo mi strci ovaj dusek, mozda bi bilo dobro da bude u ravni za ivicama kreveta ili malo da izlazi van, ovako mislim da je nefunkcionalno jer bi se kod spavanj tako postavljen dusek pomerao.sto se boja tice mislim da bi mozda mogao da ides na neku kombinaciju zadnjeg dela u jednoj a samog lavirinta u drugoj boji, kao da je lavirin sara na osnovi ... pogotovu kod natkasne.takodje mislim da bi bilo dobro da bude sve u varijanti bele,bez boje ... moze ostati i crna s tim da bi zbog nekog vizuelnog efekta mozd abilo zanimljivo da probas sa posteljinom u nekoj smot crvenoj boji ako me razumes, to naravno nemza veze sa samim dizajnom kreveta ali mislim da ce fotografija prosto ostaviti drugaciji utisak a u sustini probaj da krevet postavis u neko koliko toliko realno moguce okruzenje jer ovako malo sve deluje nezamislivo u stvarnom prostoru.