Jump to content

Character animation showreel

thinker
 Share

Recommended Posts

hvala na komentarima!

@LuckyuBug: stvari su uglavnom hronoloski poredjane, ali sam i ja razmisljao da izbacim veverice...

kod njih je glavna fora sto sam imao jedno vece da izanimiram svih 8 ili vise ne secam se koliko ih je bilo, ali to se ne zna kad gledas reel... sto se tice prasica, njih sam stavio napred jer su jedini film koji mogu da stavim u reel... ali ok mi izgledaju.. samo se po stilu razlikuju dosta od ostalog....

poz!

Hvala na odgovoru. Jos jedno pitanjce: sta si koristio za dlaku na onoj macki sa telefonom i misu sa knjigom? Karakteri su ti na profesionalnom nivou pa me bas zanima. Da li je to Hair and Fur u Max-u, Vray Fur ili neki plug-in. Ako te mrzi da odgovoris nema veze. Pozdrav.

@tasic - prenecu pohvale kolegama, ja sam samo animator, nemam nikakve veze sa modelima, svetlom, dlakom, teksturama etc... radim rigove po potrebi ali ostalo nikad.

@bobansky - hvala! dolazim i odlazim, bio u londonu, pa u amsterdamu, sad se vracam opet u BG na kratko al u januaru opet odoh, verovatno na duze al ne bih jos o tome :D

poz!

:D znao sam da ce to da ti zapadne za oko (ne samo tebi nego mnogima) i hvala na komentaru ali realnost animatorskih reelova je takva da su samo kadrovi za sebe bitni, a ne cela prezentacija, na mnogim sajtovima velikih studija je cak i istaknuto "please do not edit to music" jer to niko ne gleda... kod demoa za druge profesije to dosta znaci, ali konkretno ovde nema nikakve veze.... ok, mogao sam malo vise da se potrudim : D al sta je tu je, plus, na osnovu ovog reela vec imam neke ponude, al to cu ti pricati preko skypa (ili uzivo posto sam od juce opet u bg-u....)

poooozzzzzzzz

• 2 weeks later...