Jump to content

ADDICTED

senchy
 Share

Recommended Posts

Oho ništa manje nego tražiti direktora preko neta svaka čast.

Čim vidim da neko traži direktora na ovakav način meni je sve jasno.......... jel ima neko da je stavio ovde ponudu za posao a da je bio ozbiljan? <_>

Sta je tvoj problem tacno?

Jako mnogo art direktora zapravo posecuje Zonu, nacin na koji rade svoje kampanje za zaposljavanje tacno pokazuje koje ljude traze / preko targetiranih FB kampanja i preko foruma na kojima su sigurni da ce naci svoje ljude. Ne zele da budu bezobrazni i da draftuju ljude iz drugih agencija i time prave sebi zlu krv

Oglas je postavio postojeci Art Direktor(ka) licno

Agencije cesto prave shotgun kampanju pa sta ulove, ovi su bar fokusirani i traze tacno odredjene ljude...

Pazi na svoje zlurade komentare

Oho ništa manje nego tražiti direktora preko neta svaka čast.

Čim vidim da neko traži direktora na ovakav način meni je sve jasno.......... jel ima neko da je stavio ovde ponudu za posao a da je bio ozbiljan? <_<

Nezavisno od headcutter-a - Pilence, drugi put se zalećeš bez potrebe, uspori malo.

Dobronamerno, podrazumeva se

Primer - ukucaš u google atresu i vidiš ko su, ne verujem da si to uradila

Nemojte da ovo preraste u neku raspravu bez potrebe :). Prosto radi se o slovnoj gresci. Ni ja nisam gledala tekst, vec sam ga samo copy/paste ovde prenela i napisala isto. Guzva je i imamo puno posla, bitnije je bilo postaviti oglas sto pre, jer nam treba covek koji ce da dodje na moje mesto pre nego sto otputujem. Da ne nastavljamo na temu banalne greske, ko radi taj i gresi :).