Jump to content

Recommended Posts

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh, da sjajne fotke, i da ne ispadne da su samo kapljice zanimljive, meni se i portreti JAKO dopadaju, a ima i par fenomenalno uradjenih pejzaza... u stvari nisam dugo video neku galeriju slika samo jednog fotografa, a u kojoj je 99% fotki daleko iznad proseka i tehnicki i po ideji...svaka cast :)

Pa nista nije nemoguce i sve je moguce je moj zivotni moto dragi NSHappy :)

tako da samo napred :)

Hvala lepo :)

Najmanje sam fotograf od svih ovde prisutnih ali sada ne znam da li batalim to uopšte ili da bar probam da postignem nešto bar približno.

...ma ni za sto godina.

Naj galerija od svih.....

wow. wow. hvala najlepse dragi IvanHoe :)

kako si to sve lepo rekao :D

Hvala :)

eh, da sjajne fotke, i da ne ispadne da su samo kapljice zanimljive, meni se i portreti JAKO dopadaju, a ima i  par fenomenalno uradjenih pejzaza... u stvari nisam dugo video neku galeriju slika samo jednog fotografa, a u kojoj je 99% fotki daleko iznad proseka i tehnicki i po ideji...svaka cast :)

Da, upravo tako dragi Predraze,

radim svakog bozjeg dana a bogami i vikendom :):)

Kako ono pametni ljudi kazu: 10 % Srece, 10 % talenta i sve ostalo rad, rad i samo rad, rece Lenjin i umre od rada :rolleyes:

Hvala tebi sto ti se svidaju moje fotke :)

...Ovde se bas mnogo radilo. Nemam sta da dodam. Hvala ti sto si ovo podelila s nama.

Pozdravljam i ja tebe dragi Shkljoco :D

Da, i ja mislim da si u pravu sto se tice profesionalaca i zaljubljenike u fotografiju :D) svidja mi se to sto si rekao :)

Hvala najlepse :)

Zelim da pozdravim Biljanu i da napomenem da je ona jedna od retkih autora cije sam radove sa takvim intresovanjem pregledao (naravno, jos odavno).

Volim da kazem da takve stvari ne moze da uradi "profesionalac" - nego samo pasionirani entuzijasta i ljubitelj i to je ono sto, u svakoj oblasti, veoma cenim.

Hvala najlepse dragi CeDo :)

Sta da kazem... svaka cast i dobrodosla.

Mislim da bi mi trebala cela nedelja dana da pregledam slike kako treba.

Gomila odlicnih slika! Jos jednom svaka cast!

E Vladane, Vladane,

Slavljenica prati sta uspe, veliki vam ovaj Forum, a ja debelo kasnim :)

Evo idem da vidim taj tvoj link :)

Oprosti mi, ali malko se bas i ne snalazim :) no, uhvaticu ja valjda neki Korak ovde :rolleyes: :lol:

Vidim da slavljenica odgovara na svaku poruku, ali, izgleda da prati samo makro forum.

Dakle, slavljenice pogledaj i ostale foto forume, na pr.:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showtopic=8067

P.S. Nema potrebe da se zahvaljujes, samo da ti ulepsamo dan!

Oh :unsure:

Kakvo iznenadjenje :rolleyes:

Hvala ti Vlado za LINKic :D

Vidim da slavljenica odgovara na svaku poruku, ali, izgleda da prati samo makro forum.

Dakle, slavljenice pogledaj i ostale foto forume, na pr.:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showtopic=8067

P.S. Nema potrebe da se zahvaljujes, samo da ti ulepsamo dan!

Oh  :unsure:

Kakvo iznenadjenje  :rolleyes:

Hvala ti Vlado za LINKic  :D

Molim, molim.

Rec je tome da mi se ucinilo da nisi registrovala temu, pa, reko' 'ajde da je obradujemo.

Generalno, mislim da nije lose da, kada stignes, pogledas i ostale foto forume, osim makro fotografije.

Licno, koristim opciju "Pogledaj nove poruke" (gore desno), pa onda gledam sta ima u "Urbano, pejzazi", "Ostale fotografske teme", "Makro fotografija" i "Foto tehnike".

To je to.

Zelim ti lepo slavlje.

Pozdrav,

Vlada

Hvala dragi Vlado,

probacu da me ima svugde tu i tamo :D)

Molim, molim.

Rec je tome da mi se ucinilo da nisi registrovala temu, pa, reko' 'ajde da je obradujemo.

Generalno, mislim da nije lose da, kada stignes, pogledas i ostale foto forume, osim makro fotografije.

Licno, koristim opciju "Pogledaj nove poruke" (gore desno), pa onda gledam sta ima u "Urbano, pejzazi", "Ostale fotografske teme", "Makro fotografija" i "Foto tehnike".

To je to.

Zelim ti lepo slavlje.

Pozdrav,

Vlada

E pa bas lepo :)

Treba malo prodramati svet i sebe neki put isto.

Promene su dobre zar ne?

Uf.. nisam imala pojma, ali drago mi je da sam prodrmala ovaj vas lepi Forum :D)

I ja se nadam da ce biti jos zemljotresa :)

Pozdrav,

Biliana

Ne znam dal' ste primetili al' stigli smo do 1000-ke po broju pregleda. Zna li neko kad je DZ poslednji put bila ovako uzdrmana?!

Bogami Biljana, izazvala si pravi zemljotres :-))

Nadamo se da ce ih biti jos.

Pozdrav.

Zamolio bih Biljanu da nam objasni kako postiže te fotografije kapljica. Šta koristi od tehnike? Kakvim objektivima radi i kakvu rasvetu koristi?

Znam otprilike da se sve postiže veoma brzim blicevima sa bljeskom od max 1/10000 sec. ali bih voleo malo više detalja. Kako se postiže okidanje u pravom trenutku?

Ima dosta toga objašnjenog u linku datom u prethodnom postu ali bi bilo zanimljivo čuti kako to radi Biljana. Ako nije tajna. :)

P.S. Možda bi za ovo bilo bolje otvoriti novu temu u foto tehnikma?!?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...