Jump to content

Recommended Posts

I ne samo kapljice (koje su impresivne) sve galerije Biliana su prepune odlicnih fotki. Ma znam da ti to znas no eto i ja sam napisao moje zapazanje ;)

Pretrazio sam puno galerija po netu da barem malo ulovim nesto od fotografskih tehnika u praksi i onda slucajno, ni sam vise ne znam kako naletio sam na tvoju galeriju, e tu sam se otkacio i dva dana (radna na poslu) buljio u svaku fotku. Kolege s posla su me izbjegavali s cudnim komentarima (inace ne koristim opijate) ;) , no bio sam opijen!

Uf al me krenulo :) , no imam jos.

Tvoje fotke imaju ono nesto, imaju dusu i pricu, imaju dinamiku neuhvatljivosti, a opet jasno prikazuju jedan sasvim obican svjet vidjen ocima umjetnika.

Hvala za fotke koje si podjelila s nama i cestitam na predanom radu!

Pozdrav

Mario

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala hvala hvala najlepse dragi JovBranko :):)

Oh, tako mi je drago da ti se svidjaju kao i ostalima :):)

Toliko su me stranci hvalili ali eto doziveh i u svojoj domovini pohvale od svih vas :)

Hvala :D

Zaista dobrodosla!

Predivno! Predivno! Predivno!

U prvi mah covek pomisli da je neko od stranih majstora fotografije, kad ono: don kafa, Sinalco, Hram Sv. Save, itd.

Lepo je videte sve te nase, domace stvari uhvacene majstorskom rukom...

Puno puno pozdrava :-)

E pa dragi Tolimire,

brate slatki :):):)

Hvala NajLepse na tako lepim recima, i za prosnju :P

Oh, hvala najlepse jer jako mi znaci da moje fotke nesto znace i na ovom nasem brdovitom Balkanu a ne samo u Inostranstvu :):):D

Ja sam kao i svi mi nebruseni dijamant sa Balkana,

i sigurna sam da nas NARAVNO ima jos i jos i jos ....

Pre jedno mesec dana sam tragao za supstancom od koje su kapi i pretraživao da nadjem šta koriste za te kapi...i naleteo na Bilianinu galeriju...i...oduševio se...

Rekao sam ženi: Bilianu bih zaprosio, samo da nisam oženjen...

Ili ako je jednog dana nadjem, pitaću je da bar malo secnemo prst pa da se pobratosestrimo, da mogu da kažem - e ovo je moja sestra (ako ne mogu da kažem da mi je bračni drug) :)  ;)

Stvarno nemam reči za fotografije, samo oduševljenje i...ti si jedan dijamant :)

Oh, dragi Mario,

ja kao sentimentalna i osetljiva zena umetnik u povoju pocecu da cmizdrim :)

Hvala najlepse na tako lepim recima :)

Tako mi je drago da ti se svidjaju moje fotke :):)

Hvala Najlepse Mario:D

Ostajem bez teksta :huh:

I ne samo kapljice (koje su impresivne) sve galerije Biliana su prepune odlicnih fotki. Ma znam da ti to znas no eto i ja sam napisao moje zapazanje  ;)

Pretrazio sam puno galerija po netu da barem malo ulovim nesto od fotografskih tehnika u praksi i onda slucajno, ni sam vise ne znam kako naletio sam na tvoju galeriju, e tu sam se otkacio i dva dana (radna na poslu) buljio u svaku fotku. Kolege s posla su me izbjegavali s cudnim komentarima (inace ne koristim opijate)  ;)  , no bio sam opijen!

Uf al me krenulo  :) , no imam jos.

Tvoje fotke imaju ono nesto, imaju dusu i pricu, imaju dinamiku neuhvatljivosti, a opet jasno prikazuju jedan sasvim obican svjet vidjen ocima umjetnika.

Hvala za fotke koje si podjelila s nama i cestitam na predanom radu!

Pozdrav

Mario

Pre svega da kazem kako dolikuje, Biljana dobrodosla u nasu komunu i nadam se da ces se prijatno osecati ovde i da ces zahvaljujuci komentarima koje dobijes postati jos bolja.

A inace jos smo se na staroj Zoni divili tvojim kapljicama! Slava ti medj' nama zivi vec skoro 2 godine!

wow. wow. dragi Abdee

bas sam lepo najlepse u zivotu iznenadjena dobrodoslicom svih Vas ovde na dizajn zoni :)

Vec skoro 2 godine zivim sa vama wow.. wow.. nisam znala, niko mi nije rekao :) oh, kakvo iznenadjenje i kakvu cast ste mi ukazali :):)

Oh, hvala hvala Najlepse dragi Abdee :)

Vec mi je prelepo sa vama :)

Volela bih jako aktivno da ucestvujem ovde, i da ako ikako mogu pomognem drugima da se usavrse u fotografiji, i da nesto nauce kao i ja sto stalno iznova ponovo ucim i usavrsavam svoju fotografiju :)

Pre svega da kazem kako dolikuje, Biljana dobrodosla u nasu komunu i nadam se da ces se prijatno osecati ovde i da ces zahvaljujuci komentarima koje dobijes postati jos bolja.

A inace jos smo se na staroj Zoni divili tvojim kapljicama! Slava ti medj' nama zivi vec skoro 2 godine!

:D :lol: :huh: :blink:

Please ne mi dirate mog starog drugara Gezu :)

No, no MOMCI, necem pricam na ovom Forumu/siteu o udaji :)

nego o Fotografiji i samo i iskljucivo o Fotografiji :rolleyes:

Pusa, svima :D

To je lepo, samo, sta ces sa ona tri makroa (Tolimir, Dragisa, Geza).

Napomena: makroi su ljudi koji se bave makro fotografijom

Please ne mi dirate mog starog drugara Gezu :)

No, no MOMCI, ...

Biljana, sto se mene tice, dva puta hvala za ono momci.

Neizvodljivo ni po godinama, ni po bracnom statusu.

Za Gezu se ne brini, on ti je sa Tolimirom i Dragisom vodeci u okviru makro fotografije na DZ.

Sve ostalo je sala.

Uostalom, sve ces videti kroz radove i postove clanova.

Jos jednom, zaista mi je drago da si se pojavila na DZ.

Pozdrav,

Vlada

Znam i nadam se dragi Vlado

da cemo lepo diskutovati o Fotkama :)

Hvala jos jednom,

Pusica :)

Biljana, sto se mene tice, dva puta hvala za ono momci.

Neizvodljivo ni po godinama, ni po bracnom statusu.

Za Gezu se ne brini, on ti je sa Tolimirom i Dragisom vodeci u okviru makro fotografije na DZ.

Sve ostalo je sala.

Uostalom, sve ces videti kroz radove i postove clanova.

Jos jednom, zaista mi je drago da si se pojavila na DZ.

Pozdrav,

Vlada

Ooooo! Finaly!

Pozdrav dragoj Biliani!

Sada DZ zajednica ima mnogo vecu tezinu, jer ako niste znali, Biliana je jedan od najinteresantnijih autora na photo.net-u. -znaci, u svetskom okviru :)

PS sada sam na odmoru, imam dosta slobodnog vremena, pa mogli bi da odradimo neku od akcija koje smo dogovarali...

Dobrodosla.

Kao i mnogi, odavno sam video tvoje slike i samo mogu reci: Svaka Cast.

Drago mi je da si se pojavila i ovde, samim tim ovaj forum iz dana u dan postaje sve ozbiljniji :)

Zelim ti uspesan i zabavan dalji rad.

Wow. wow. thanx MJ

Oh, tako mi je drago da se svima vama na DZ svidjaju moje fotke.

Wow.. kakva cast za mene :)

Cool :)

POzdrav i od mene i dobrodosla na DZ.

Tvoju galeriju vec odavno poznajem...fotke su ti neverovatne i drago mi je sto si se prikljucila ovom forumu.

Hvala dragi Macho :):)

uh.. pa totalno sam crvena kao bulka od stida :D

neznam sta bi jos rekao sto nije receno sem

dobro dosla i osjecaj se kao kod kuce :)

ok mozda je nekulturno, ali totalno sam zabalavio gledajuci galeriju.. strasno.. svaka cast.. !!!  :blink:

Cao Dragisa :)

bogami jeste citavih 3% :rolleyes: :(

Cao Biljana, jel ti porasla plata u biblioteci?

oh, eto dodjoh dragi Adame,

au..u.. znaci tako ja sam ovde sa svetskim renomeom ha ha :rolleyes:

Hvala hvala ...

Ok sam za akcije :):)

Pusica za Prijatelja :rolleyes:

Ooooo! Finaly!

Pozdrav dragoj Biliani!

Sada DZ zajednica ima mnogo vecu tezinu, jer ako niste znali, Biliana je jedan od najinteresantnijih autora na photo.net-u. -znaci, u svetskom okviru :)

PS sada sam na odmoru, imam dosta slobodnog vremena, pa mogli bi da odradimo neku od akcija koje smo dogovarali...

Hvala dragi Maxer na dobrodoslici :D

Oh, zaista bih volela da ovo bude ozbiljan domaci Forum za Fotografiju,

jer razmisljala sam zasto ja, a i druge nase foto kolege, moramo svi da slazemo svoje fotke na tamo nekim tudjim inostranim sajtovima :) tako da mi je bas drago sto ovaj sajt postoji i sto mozemo da diskutujemo o Fotografiji i opremi i tehnikama.

Znaci idemo ozbiljno na posao :)

I ja tebi zelim zabavno fotkanje :)

Dobrodosla.

Kao i mnogi, odavno sam video tvoje slike i samo mogu reci: Svaka Cast.

Drago mi je da si se pojavila i ovde, samim tim ovaj forum iz dana u dan postaje sve ozbiljniji :)

Zelim ti uspesan i zabavan dalji rad.

Dear Syndrome :):):)

I mene je ta fotka zbunila i mnoge je jos zbunila :)

To sam prosle godiee bila na Oktobarskom Salonu u Beogradu, Muzej 25. Maj, i gledala tako cudnu izlozbu svega i svacega, tj. fotografija. slika, video zapisi, audio i sve tako nesto drugacije od onoga na sta sam ja licno navikla, i onda u jednoj ogromnoj sali, postavljene su neke ogromne fotke, velicina skoro kao covek, i na dnu te sale, bilo je jedno ogledalo u kome smo se svi ogledali, a na dnu tog ogledala s leve strane, najsmesnije i najcudnije zalepljena fotka ove mlade devojke sa obnazenom zadnjicom u klasicnoj pozi nuzde :) i tako nisam odolela, nego sam slikala to ogledalo sa tom zalepljenom slikom iz posebnog ugla, tako da je ispalo da ona realno vrsi nuzdu nasred prostorije, ali opet to nije istina, jer se u ogledalo vidi odraz nekih posetioca :D

Uf, nadam se da sam uspela nekako da objasnim ovu fotku :)

A onda sam postavila usput i pitanje : - Jel` to umetnost?

I tako.

Ako nisam dobro objasnila, na Photo.net , ispod te slike ima jedna druga slika, gde se vidi kako uopste stoji to ogledalo i ta zalepljena fotka.

S postovanjem, i hvala na lepim recima za moju fotografiju :)

Biliana

Strava, izgleda kao da pripada sceni. Hvala ti na objasnjenju. Mislim da ne bih mogao da zaspim koliko mi nije bilo jasno :) Na trenutak sam pomislio da je vrsenje nuzde stvarno u formi neke umetnosti :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...