Jump to content

Recommended Posts

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dear Syndrome :):):)

I mene je ta fotka zbunila i mnoge je jos zbunila :)

To sam prosle godiee bila na Oktobarskom Salonu u Beogradu, Muzej 25. Maj, i gledala tako cudnu izlozbu svega i svacega, tj. fotografija. slika, video zapisi, audio i sve tako nesto drugacije od onoga na sta sam ja licno navikla, i onda u jednoj ogromnoj sali, postavljene su neke ogromne fotke, velicina skoro kao covek, i na dnu te sale, bilo je jedno ogledalo u kome smo se svi ogledali, a na dnu tog ogledala s leve strane, najsmesnije i najcudnije zalepljena fotka ove mlade devojke sa obnazenom zadnjicom u klasicnoj pozi nuzde :) i tako nisam odolela, nego sam slikala to ogledalo sa tom zalepljenom slikom iz posebnog ugla, tako da je ispalo da ona realno vrsi nuzdu nasred prostorije, ali opet to nije istina, jer se u ogledalo vidi odraz nekih posetioca :D

Uf, nadam se da sam uspela nekako da objasnim ovu fotku :)

A onda sam postavila usput i pitanje : - Jel` to umetnost?

I tako.

Ako nisam dobro objasnila, na Photo.net , ispod te slike ima jedna druga slika, gde se vidi kako uopste stoji to ogledalo i ta zalepljena fotka.

S postovanjem, i hvala na lepim recima za moju fotografiju :)

Biliana

stvarno su nadrealne.. :wub:

ipak, ova me zbunjuje (nema veze sa samim autorom, hocu reci: nije do autora to sto me zbunjuje) :huh:

Hvala NajLepse dragi Trsh :):)

Da, definitivno imam puno fotografija, a oni me teraju jos da postavljam :)

Malo je teze ako imas slabu internet vezu, ali eto isplatilo se :)

Hvala :D

Ovu galeriju sam gledao pre jedno dve nedelje. Prvo sam cekao jedno...pola sata da mi prikaze sve thumb-ove, na kraju se isplatilo. Fotke su fenomenalne!! :o

Hvala Lepo dragi Gremline :):):)

Nadam se da ces uspeti na miru da ih pogledas :) bila bi mi cast da cujem tvoje misljenje o mojoj fotografiji :)

Ja uprawo trazim teleport pro... da bre skinem owo ka choek i natenane merachim...

Thanx za link...

Da Gremline,

ovaj Photo Net site ima neke cudne proporcije i interfejs :)

Neki put ti ne da da skines, ali ako hoces veliku fotku, onda moras da otvoris thumbnail, i onda mozes da skines fotku.

A mozes i da udjes u moj Portofolio, i onda posebno u svaki folder :)

Uf. mozda je to mnogo komplikovano s obzirom da ima puno puno fotografija :)

Sorry for your troubles :D

E, dajte ljudi nešto mi owaj teleport pro ne funkcioniše kako treba... il nekapira linkove ili... Pokupio mi je samo indexnu stranu i thumbnailove... Al neće da mi poskida welike slike!?

Oh, hvala ti Gezoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):):):)

Pusica za Prijatelja :):)

E imam čast da kraljicu kapljica poznajem i lično. Dobrodošlaaaaaaaaaa.

Konačnooooo!

Ooooooooooo,

pa eto Asian :):) dodjoh, ni sama ne znam zasto mi je trebalo toliko vremena :):)

No, sad sam tu i trudicu se da budem aktivna :)

Pusica za Prijatelja :)

:) ha ha odavno sam je pozvao na DZ ! :)

lično je poznajem, to je bre Biliana! :)

Hvala dragi Vlado na Dobrodoslici :):)

i na lepim recima za moju Fotografiju :)

E, pa, Biljana, dobrodosla na DZ.

Fotografije koje sam stigao da vidim su zaista izvanredne.

Pozdrav,

Vlada

Zaista dobrodosla!

Predivno! Predivno! Predivno!

U prvi mah covek pomisli da je neko od stranih majstora fotografije, kad ono: don kafa, Sinalco, Hram Sv. Save, itd.

Lepo je videte sve te nase, domace stvari uhvacene majstorskom rukom...

Puno puno pozdrava :-)

Pre jedno mesec dana sam tragao za supstancom od koje su kapi i pretraživao da nadjem šta koriste za te kapi...i naleteo na Bilianinu galeriju...i...oduševio se...

Rekao sam ženi: Bilianu bih zaprosio, samo da nisam oženjen...

Ili ako je jednog dana nadjem, pitaću je da bar malo secnemo prst pa da se pobratosestrimo, da mogu da kažem - e ovo je moja sestra (ako ne mogu da kažem da mi je bračni drug) :) ;)

Stvarno nemam reči za fotografije, samo oduševljenje i...ti si jedan dijamant :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...