Jump to content
Sign in to follow this  
masterk

svi komentari su dobro dosli

Recommended Posts

Meni izgleda kao zanimljiv animatik za muzicki spot, odnosno kao nesto na cemu bi moglo jos da se radi. To kaskanje zvuka ne deluje kao neki problem s obzirom da sve deluje, kao sto rekoh, kao animatik.

Mali predlog, preglednosti radi, ubuduce bi mogao da stavis naziv u naslov teme, tipa: Primus - The Air, 2d animacija, svi komentari su dobro dosli

To kazem posto ima dosta tema sa naslovima tipa 2d/3d test, nesto kratko, neka animacija i sl.... koji u principu ne znace nista, nego naprotiv odmazu u slucaju da neko npr. zeli da pronadje tvoju temu posle nekog vremena...

Ma to sto nije sinhronizovan ton sa slikom me nervira jer dok sam radio (u Flash-u 5 ako se dobro secam) vodio sam racuna da se sve poklapa... tokom ovih godina sam negde izgubio radni fajl tako da jos uvek ne znam kako da to sredim...

???...neznam sta pogresno radim, ali sada kada kliknem na taj link dolazi mi ovo:

This video contains content from UMG. It is not available in your country.

???...neznam sta pogresno radim, ali sada kada kliknem na taj link dolazi mi ovo:

This video contains content from UMG. It is not available in your country.

U pravu si, ne radi samo u Nemackoj :(

Ne znam kako to da sredim... Valjda ne radis zato sto muzika nije autorska, ne znam...