Jump to content

Novi Portfolio

BossCo
 Share

Recommended Posts

Mnogo je boljii i citljiviji od onog starog! Ima finih radova, mada bih jos neke izbacila, da bi bio jos reprezentativniji. 3d je pocetnicki i kvari utisak, mislim da je nepotreban.

hvala svima na komentarima, a i onima koji su pogledali a nisu komentarisali (sajt podrzava Google Analytics pa imam uvid koiko je ljudi pogledalo sa DZ). Usput, hteo bih da pohvalim ovaj sajt sto se tice postavljanja portfolia. Vrlo je jednostavan i zahvalan za koriscenje.

@lisa

ovaj put sam jedva uspeo da zadrzim sebe na postavljanju samih radova bez nekoh dodatnih dzidza-bidza :) :) ... a sto se 3D-a tice, to mi je vise hobi... ali pokusavam da u slobodno vreme naucim nesto novo (bez obzira na godine) jer nekako mi je 3D ostao neispunjena zelja iz mladosti. Ova dva rada sto sam okacio planiram da zavrsim (usput, ovo mi je prvi auto koji modelujem) pa se nadam da ce utisak biti bolji.

pozz svima

• 3 months later...

da ne otvaram novu temu dodacu ovde...

sta mislite o konceptu za poster?

Brief: Uraditi poster i reklamu za katalog ucesnika. Klijent je udruzenje producenata (filmskih i TV) Maroka, a festival je MIP TV 2011 koji se desava u Kanu uskoro. Tema je predstaviti Maroko kao atraktivnu lokaciju za produkciju...

t2v2withtxt.th.jpg

PS. malo sam obnovio i portfolio sa pocetka ove teme pa ko zeli moze da pogleda ;) ...

pozz svima

well, :rolleyes: ideja je bila da se nabode look&feel ovoga...

casablanca-poster.jpg

... a razlog je ocigledan :)

PS. (Casablanca nije u Svajcarskoj)

Sto se tice PS filtera, on je privremeno resenje. Finalna varijanta bi trebala da bude u fazonu likova na ovom postu