Jump to content
istankov

šaaaa'e fotografi ... nećete da se reklamirate?

Recommended Posts

Bez uvrede, ali meni nikad nece biti jasan crnogorski smisao za humor i marketing (cast izuzetcima). Ovo me jako podseca na one likove "Books of knjige".

smilies_166.gif

Marketing je ponekad i matematika. Ko misli da ovaj spot neće potpuno isplatiti uloženo, nek digne dva prsta.

BtW:

Jel može neko da mi pojasni kakav je to divajs na sred kadra tamo na zidu, na 1:04.

Hvala.

Ako mislis na onu masinu iza, misli da je masina za razvijanje filmova, mnoge ozbiljnije radnje ih jos uvek drze.

Inace, ako je za dva dana rada na reklami za Dolce&Gabbana dobio 1000$, onda je ovu reklamu odradio za 50e, tako da je cena smesna. A da li ima smisla sto je angazovao njega, sto fotka sa ugradjenim blicem (a mozda je Nikon pa aktivira neku blic glavu koja visi na plafonu ili negde iza?), o tome je bespredmetno razmisljati u ovoj drzavi.

P.S. A sad pogledah i tu reklamu za D&G, i secam se da u intervjuu rece da je samo on bio obucen, a u reklami nije bas tako...

ako je reklama pravljena sa ciljem da bude toliko djubre da obrne krug djubrivosti, onda im je uspelo. Reklama je obrnula krug i presla granicu govneta i usla u reon genijalnog :D

Ja bih rekao da je reklama dobro odrađena - izaziva ne tako male reakcije što je i cilj svake reklame. Sa druge strane... Da, i ja sam počeo da se nerviram kada sam odgledao ovo čudo.

@Gizmo

The Books of Knjige - oni su posebna priča, nešto slično kao što su Top Lista Nadrealista. Imaju dobrih stvari a imaju i ponekih šitova. Na kraju krajeva, reakcije su drugačije od posmatrača do posmatrača. A što se tiče crnogorskog humora... Dobar je koliko i srpski. Naravno, sve zavisi na šta naiđeš. :)

Sad bi mog'o i onaj sto je 'vlasnik' Farme da ga angazuje, posto eto ima registrovanu foto radnju i fotka svadbe (i to jos od 85-e, kako je naglasio), a glavni posao mu je poljoprivreda (zaboravih kako se lik zove, tu je 45-50 godina, brkovi, sesir - imam utisak kao da dajem foto robota za poternicu).

Inace, cale gleda pa sam nacuo dok sam seckao salatu, inace eto nikad ne bih znao...

Ma koga da uvrediš??? OVO? ovo je šund u šundu dno dna... TBOK ne shvatam ih, definitivno

TBOK su sjajni, al ne na prvo slusanje/gledanje, tj. sto vise gledas, to je smesnije! :-)))

ne racunaju se reklame, koje su pravljene da se ne svide nikome :-)