Jump to content
Sign in to follow this  
megaman

Moji radovi

Recommended Posts

Ovo je relativno nov rad. Trebalo mi je oko 3 sata da uradim osnovnu varijantu, i jos oko sat i po za poliranje. Kao što vidite, radi se o logo-u za ovaj forum, "Д ЗОНА". Ako uspem da iskopam, poslaću vam starije radove sa drugog kompa.

image2kc.png

Ovu sam radio dosta duže, ali mi se nesviđa kako je ispala. Nekako nije u mom stilu...

imagerh.png

Ja bih samo da se prijavim, možda mi je ovo jedina prilika da ostanem zabeležen u istoriji umetnosti.

Verujem da ova tema ima taj potencijal.

Radove istog momenta treba proslediti u muzej.

Ne bih da oftopičim, na temu muzeja, ali slažem se da su svi radovi kul isto koliko i postavljeni u ovoj temi.

Samo da se zarumemo, reč kul nije od Engleskog "cool" više mislim na Romsku reč "kul".

Ajd sad trk na google translate "Kul" Romski>Srpski. :)

Prvi logo ti je odličan umjetnički rad, mada nije baš za ovakav forum, mada možda ti ga gazda otkupi. Čuo sam da je pun love, živi u NS a ima 30% akcja neke banke i ... Ono, pošalji mu mail na gazda@dizajnzona.com i lijepo mu sve napiši, al nemoj da pominješ ovu temu jer bi možda mogao da pročita i ovo što pišu ovi smradovi okolo što te mrze.

A drugi logo ti je već extra i ja ga nebi prodavao nego ga uštekaj za sebe pa napraviš ovakav sajt i malo pozoveš drugare i ekipu i onda namlatite para i možda nađete neke sponzore da im logo stoji kao ovdje VIP da bude sponzor i onda vam daju keša kolkooćete i napravite extra igricu. Bolje ga nemoj prodavati... ili možda al za veliki keš.

Brao... daj još radova... odlično ti ide.

Ne bih da oftopičim, na temu muzeja, ali slažem se da su svi radovi kul isto koliko i postavljeni u ovoj temi.

Samo da se zarumemo, reč kul nije od Engleskog "cool" više mislim na Romsku reč "kul".

Ajd sad trk na google translate "Kul" Romski>Srpski. :)

aha, ma nema potrebe, kapiram da to znachi neshto kao "g**no" ili slichno. ustvari, mislim da gugl translejt ne prevodi sa romskog. ali mozhda greshim, ne znam.

svejedno po meni da ovi radovi imaju dushu. simpatichni su skroz, a i stvarno se trudio dechko, to su sati mukotrpnog rada. nema smisla da prozivate ako vam se ne dopada, bolje recite gde greshi, da bi napredovao.

ja sam najponosnija na svoje prve radove, evo prilazhem dva najpopularnija. nekako me podsecaju na ovu megamanovu stilizovanu monalizu, nalazim neke slichnosti u ideji i izrazu.

u pitanju su filmovi pulp fiction i fear and loathing in las vegas.

petparachke priche

paranoja

Ovaj, ljudi, ne rade vam bullshit detektori nešto. :) Ja sumnjam na henrika, ne znam zašto. :mellow:

Cisto da vide oni koji nisu, Tomislavovu 3D igricu, programiranu u praistorijskom Fortranu ili

u nekom drugom praistorijskom 3D jeziku.

Ovo je Tomislavov rad:

http://img21.imageshack.us/i/slika2ni.jpg/

A ovo je GunMetal:

http://img413.imageshack.us/i/gunmetal03.jpg/

Tomislave, zasto si dozvolio da ti pokradu rad ovi iz Gun Metal. Zasto ih nisi tuzio? Za umetnika

tvog kalibra bi se otimali svi najbolji advokati, sigurno bi dobio?

@xantipa : Hvala!

Sto se tice onih koji traze avatare, bice!

Cisto da vide oni koji nisu, Tomislavovu 3D igricu, programiranu u praistorijskom Fortranu ili

u nekom drugom praistorijskom 3D jeziku.

Ovo je Tomislavov rad:

http://img21.imageshack.us/i/slika2ni.jpg/

A ovo je GunMetal:

http://img413.imageshack.us/i/gunmetal03.jpg/

Tomislave, zasto si dozvolio da ti pokradu rad ovi iz Gun Metal. Zasto ih nisi tuzio? Za umetnika

tvog kalibra bi se otimali svi najbolji advokati, sigurno bi dobio?

Zasto lazes?

@Dos Diez Design : Evo jedan za tebe, kao sto vidis, inicijali tvoj nicka su poredjani u krug koji oznacava tvoj boravak na ovom forumu. Slova i krug su crvene boje, jer mi ti nekako tako izgledas.

dddj.jpg

@xantipa : Za ovaj sam se bas potrudio (I za DDD-ov sam, ali ovaj mi je oduzeo vise vremena) :

iksq.png

Ja ne mogu da verujem dokle je ovo doslo...kontam da se neko sprda naj strasnije xD

megamen, svaka cast!!! Ladno sam seo i procitao sve komentare...lepo se nasmejao i tako.. :D

stvarno mi nije jasno...pod uslovom da se lik sprda, kako ga ne mrzi da radi sve ove debilizme...

a sa druge strane video sam ljude koji stvarno misle da su umetnici...i to je zalosno...tako da mozda je megamen jedan od njih...ako je to slucaj, ja se iskreno nadam da ce se jednom se naci neko ko ce da ga kucne po rameni i da kaze "de, de, sta je bilo bilo je...ajde sada izadji iz kuce, njiva ti je ne poorana od kako je izasao taj prokleti fotoshop" XD

pozdrav

decko ili je poremecen ili bezobrazno tovari sve! stvarno je za posmatranje, kao i njegovi radovi :lol:

AAAA :)

We want more!

We want more!

We want more!

We want more!

I ja kličen...

We want more!

We want more!

We want more!

stvarno su ti super radovi, mogao bi da kreneš redom, pa svim viđenijim članovima zone da napraviš avatar. Meni bi to bilo supercool za jednu konceptualnu izložbu u ozonu... a sada je u toku konkurs u Marketu pa možda i tamo!!!

@Dos Diez Design : Evo jedan za tebe, kao sto vidis, inicijali tvoj nicka su poredjani u krug koji oznacava tvoj boravak na ovom forumu. Slova i krug su crvene boje, jer mi ti nekako tako izgledas.

Pa, da, mi levičari smo ionako crveni. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...