Jump to content

www.vladimirperovic.com

Recommended Posts

www.vladimirperovic.com

evo redizajn sajta po ko zna koji put. stara verzija http://www.vladimirperovic.com/index.php

svi komentari su dobrodosli. u ovoj novoj nema vise ni malo flash-a :D a ni php-a

PS. kontakt stranu nijesam jos uradio a planirano je da stoje klijenti i kratki bio/cv poz poz akod tek treba da se optimizuje za sad funkcionise (valjda) ali treba jos dosta da se ispegla. poz

Vau! Renderi su ti vrh vrhova!

E sad sto se tice sajta.

Ne svidja mi se bas ona naslovna strana.

I da me nesto nije golicalo da ti vidim radove, verovatno bi izasao sa sajta.

Nekako su mi one tri bele kucice prevelike, nejasne i pomalo dosadne. A onda tu imas i neki roll over efekat sa nekom jedva primetnom linijom, to mi nekako deluje suvisno. Svidja mi se ona geometrijska pozadina sa trouglovima. Da li si nekad probao da je stavis da ti ide preko cele pozadine?

Font po meni moze da prodje. Probaj da ti velicina fonta kod "VLADIMIR PEROVIC" bude jos malo veca u odnosu na velicinu fonta kod linkova. Recimo 3 puta. Probaj da se drzis nekih odnosa kod tih stvari.

Boja. Mozda ne bi trebalo da ovo komentarisem, al ajde. Ta magenta mi je nekako... Sta da ti kazem, musko si i imas ozbiljne radove, probaj neku plavu recimo. Ali to je samo moje misljenje.

Mozda bi bilo dobro da stavis neki slajd show tvojih rendera na naslovnu. Ili kao celu pozadinu. Probaj.

Mislim da bi to i tekako doprinelu prvom utisku.

Eto. Toliko od mene.

Pozz :)

• 2 weeks later...

hvala na komentarima. sto se fonta tice probao sam ovaj put da se odvojim od helvetice ali bezuspjesno bilo je i par verzija sa sa serif fontovima ali ipak na poslednjim verzijama je stavljen helvetica condesed. na naslovnoj stranici je u procesu kreiranja micana jedna po jedna stavka i na kraju poredjenjem svih verzija zakljucio sam da posto ona samo treba posjetioca da usmjeri na njemu zeljenu sekciju bolje da bude sto vise uproscena. sto se tice slajdova na prvoj stranici razmiljao sam i o tome. i u prosloj verziji sam imao nesto slicno ali kako se po meni ove tri stvari kojima se bavim dosta razlikuju nijesam htio da se mijesaju. poz i hvala jos jednom na kritikama baneru i pexeldesignu