Jump to content
karakter

Photo by Karakter

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

Evo drznuh se i ja da postavim koju svoju sliku, pa želim da da čujem vaš cijenjeni sud.

Polako, jednu po jednu ću... Izvolite hvalite, pljujte...

23784031.jpg

A ovo bi trebalo da je šta?

A ovo bi trebao da je komentar, ili sta!?

Inace, meni smeta otsecena noga i nekako siva CB konverzija, ili je to los kvalitet samog pocetnog materijala (visoki ISO ili lose razvijen film)?

Uh, pa nisam baš ni objasnio. Ovako: dosta fotografija je nastalo bukvalno ni iz čega. Ove slike su nastalena jednoj fešti a i ja sam bio tu malo pod uticajem alkohola pa mi preciznost baš nije bila jača strana. kropovao sam da ispadne nejbolje što može, i vjerujte ovo je top. A sa druge strane slikano je nekakvom prvom Olimpusovom kamerom od 2 megapixela, i još sam ja tu koji realno nemam pojma o fotografiji, tako da tu nema puno prostora... laugh.gif

Ipak sviđa mi se sam trenuitak, što jes jes...

@ re_visible

Što se tiče tvoje kritike, iskreno nemam pojma šta si mi rekao, mada sam samu sliku naknadno editovao bar 5 puta dok nisam dobio željenu sivo - crno - bijelu kombinaciju.

Ok ne sviđa ti se! Meni se sviđa što se tebi ne sviđa biggrin.gif i tako mora da bude...

Next:

54396176.jpg

Samo da vidim da li sam dobro razumeo...

iako

ja sam bio tu malo pod uticajem alkohola

fotkao si

kamerom od 2 megapixela

pa si

kropovao sam da ispadne nejbolje što može

medjutim, poshto

sam ja tu koji realno nemam pojma o fotografiji

zato

iskreno nemam pojma šta si mi rekao

ipak

Meni se sviđa što se tebi ne sviđa

i na kraju jedna velika LOL-china jer:

tako mora da bude...

Je l' ovo deo nekog projekta? Mislim, ako je ono sto se nadam da jeste, onda jedva cekam da vidim i ostatak :)

@ re_visible

Što se tiče tvoje kritike, iskreno nemam pojma šta si mi rekao, mada sam samu sliku naknadno editovao bar 5 puta dok nisam dobio željenu sivo - crno - bijelu kombinaciju.

Ok ne sviđa ti se! Meni se sviđa što se tebi ne sviđa biggrin.gif i tako mora da bude...

Ma nema veze ako nemas pojma, vazno je da se tebi svidja. :rolleyes:

Ova druga je jaca.

Druže, ja bih stvarno voleo da vidim još tvojih fotki. A mislim da je i Abdee bio ozbiljan, verovatno i Artintact. Ostali i onako ne znaju mnogo o ovoj vrsti fotografije (doduše ne zna ni Artintact, ali ajde, on te podržava). Samo ti postavljaj, kome se ne sviđa neka fotka svoju dečicu i ostalo cveće.

Creatrix da li ti zaista imas jeftiniju ulaznicu ili se samo ovih dana drogiras vise nego inace?

Posle druge fotografije postalo je jasno da autor prati i belezi "scenu" u Bosni i ja bih zaista voleo da vidim jos fotografija.

^^^chovek koji se registrovao pre dva dana dobio je kritiku da pazi kako seche noge i da mu je losha c/b konverzija. Na to je odgovorio

nisam komentarisao fotografije nego njegov post. Ako se nekome ne svidja moj post, "prijavi" je pravo dugme.

Ali pazi kad mu nije losa cb konverzija tj. uspeo je dobro da emulira lose eksponiran, u kupatilu razvijen, istocnonemacki cb film kome je prosao rok trajanja. Magazini koji su se bavili normalnom muzikom sirom bivse SFRJ (a i sveta) su bili prepuni ovakvih fotki. Sta vise, ni prve fotke nastupa nekih sada opakih milijunasa ne izgledaju bolje.

Ali pazi kad mu nije losa cb konverzija tj. uspeo je dobro da emulira lose eksponiran, u kupatilu razvijen, istocnonemacki cb film kome je prosao rok trajanja. Magazini koji su se bavili normalnom muzikom sirom bivse SFRJ (a i sveta) su bili prepuni ovakvih fotki. Sta vise, ni prve fotke nastupa nekih sada opakih milijunasa ne izgledaju bolje.

A ti si to kao skontao iz njegove prve fotke na forumu?

Pa jos ti umesto njega objasnjavas njegov pristup konverziji u CB?

Vidis, upravo to je najveci problem sa komentarima "znalaca" na ovom forumu.

Malo previse prepotentnosti a premalo prakticnih i korisnih komentara ili bar pitanja.

Ili kao sto sam na pocetku vec rekao:

(DeepBlue @ Jun 1 2010, 12:51)

A ovo bi trebalo da je šta?

A ti si to kao skontao iz njegove prve fotke na forumu?

Da.

Pa jos ti umesto njega objasnjavas njegov pristup konverziji u CB?

Ne objasnjavam umesto njega, objasnjavam njemu jer on mozda nije ni svestan sta je uradio i na sta to u stvari podseca.

Vidis, upravo to je najveci problem sa komentarima "znalaca" na ovom forumu.

Ja sam napisao coveku da mi se fotografije svidjaju i da bih voleo da ih vidim jos. Pitao sam autora koliko radi to sto radi nadajuci se da cemo kroz konverzaciju koja je trebalo da usledi razmeniti neke korisne savete i cak sam imao nameru da na ovu temu ukazem nekim clanovima koji volu da fotografisu takve manifestacije.

Malo previse prepotentnosti a premalo prakticnih i korisnih komentara ili bar pitanja.

Poznati svetski parapsihopatolog, akademik Budimir Zenovic, sa medjunarodnog narodnog fotografskog univerziteta "Oblomov" u Daramsali, je jednom prilikom izjavio da nalazenje prepotencije tamo di je nema najcesce ukazuje na sopstvenu impotenciju.

Da, ocekivan elokventan odgovor. :angry:

Stvarno vise nema smisla ostavljati komentare na ovom forumu, uvek isti ljudi se ubise tapsuci jedni drugima po ramenu, ili ostavljau za sobom prazne fraze pocetnicima.

Sa druge strane, gomila ufuranih novajlija, koji ne mogu da podnesu ni blage komentare, a kamoli kritiku.

Mrak.

Kad si se već mene dohvatio, red je da ti i odgovorim. Komentari su u principu rečenice izjavnog tipa koje se u najvećem broju slučajeva završavaju interpunkcijskim znakom tačke. Za razliku od njih, upitne rečenice se po pravilu završavaju interpunkcijskim znakom upitnika. Tako da ne, to gore što si citirao nije bio komentar.