walter1 Posted May 28, 2010 Report Posted May 28, 2010 Ove godine ništa od mora, ali evo jedne prošlogodišnje...
koja73 Posted June 16, 2010 Report Posted June 16, 2010 Pa Vladimire možeš ti to i bolje ... :D A tek kada stigne D90 ... gde će ti biti kraj ! Pozdrav
walter1 Posted June 17, 2010 Author Report Posted June 17, 2010 Pa Vladimire možeš ti to i bolje ... :D Kojo, biće bolje, učimo se još... A tek kada stigne D90 ... gde će ti biti kraj ! Što se tiče toga, pa ovaj... zbog nedostatka "vremena", prelazim na plan B. Tačnije C(anon). Sutra, nadam se, stiže moj prvenac i ulaznica u svet DSLR-a, EOS 400d :blush: .
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now