pantapita Posted May 28, 2010 Report Posted May 28, 2010 Bas sam skoro pokusao da uslikam ovaj brod-marinu, tj. pokusao da nadjem nesto sto ce ga uciniti zanimljivim ali bez uspeha. Da sam bar imao neke lepe oblake, neki Mesec, nesto... Prvo, gledaj da izbegnes ovo granje sa desne strane koje ti nepotrebno upada u kadar. Drugo, ispravi horizont koji ti curi na desno. Trece, gledaj da ga uslikas kada Sunce nije jako, bilo bi idealno malo pre zalaska Sunca ili u "plavom satu". Malo jos zumiraj ka brodu da se detalji vide bolje.
walter1 Posted May 29, 2010 Author Report Posted May 29, 2010 Hvala na sugestijama, pokušaću. Još uvek vežbam, dok ne kupim opremu.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now