Jump to content

Recommended Posts

Posted

Bas sam skoro pokusao da uslikam ovaj brod-marinu, tj. pokusao da nadjem nesto sto ce ga uciniti zanimljivim ali bez uspeha. Da sam bar imao neke lepe oblake, neki Mesec, nesto... Prvo, gledaj da izbegnes ovo granje sa desne strane koje ti nepotrebno upada u kadar. Drugo, ispravi horizont koji ti curi na desno. Trece, gledaj da ga uslikas kada Sunce nije jako, bilo bi idealno malo pre zalaska Sunca ili u "plavom satu". Malo jos zumiraj ka brodu da se detalji vide bolje.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...
powered by