Jump to content

GLASANJEEEE! - Light & Render ChallenDZ 01

SiCkMiNd
 Share

Recommended Posts

Oke drugari, glasanje je zatvoreno!

Rezultati glasanja su prebaceni u temu gde ce se i proglasiti pobednici, nakon sto se sutradan na glasove publike dodaju i glasovi zirija koji broji mene i sest clanova koji su po mom misljenju bili najkompetentniji za ocenjivanje...sutra je dakle dan finalne odluke!

Uzivajte i stay tuned!

• 1 month later...
Oke drugari, glasanje je zatvoreno!

Rezultati glasanja su prebaceni u temu gde ce se i proglasiti pobednici, nakon sto se sutradan na glasove publike dodaju i glasovi zirija koji broji mene i sest clanova koji su po mom misljenju bili najkompetentniji za ocenjivanje...sutra je dakle dan finalne odluke!

Uzivajte i stay tuned!

Vidim da je ulozen ogroman trud kako organizatora tako i ucesnika, sto je za svaku pohvalu. Ali nije mi jasno kako da vidim pobednicke radove? Trazio sam ali nikako nisam uspeo da ih pronadjem. Mozda mi je promakla tema te bih voleo da postavis link ka nagradjenim radovima. Pozz.

• 7 months later...
  • 3 years later...

.... ali ovo je slikano u julu. Ocito da su posledice po mikro klimu katastrofalne :( ^_^

salu na stranu koja je svrha lustera onako spustenih. Odokativno su negde u nivou ociju nekog ko sedi, cisto da pozelis da aritetku pridavis kablom ( al ogoljenim ).

.... ali ovo je slikano u julu. Ocito da su posledice po mikro klimu katastrofalne :( ^_^

salu na stranu koja je svrha lustera onako spustenih. Odokativno su negde u nivou ociju nekog ko sedi, cisto da pozelis da aritetku pridavis kablom ( al ogoljenim ).

To je vizuelizacija nameštaja za učenje. Kod njih se takvi stolovi za učenje često sreću. Svetla direktno osvetljavaju samo stolove, pa su i tako spuštena. Možda izgleda čudno, ali meni se dopala ideja. Ni u kom slučaju nije namera bila da se tako nešto napravi.

Celu sam seriju vizuelizacija radio za njih, evo ti jedna vizuelizacija gde ne možeš da se obesiš :lol:

oXVObm6XiEw.jpg

nece ja da se besim neg bi obesio arkitetku. One lampe kako su izvedene ne bacaju svetlo usmereno na dole, u pitanju su obicni lusteri, koji sevaju u oci samo tako ( jes ti nekad menjo sijalicu u kuci ).

Neg" covek ovo je pogresno mesto za postavljanje radova...

nece ja da se besim neg bi obesio arkitetku. One lampe kako su izvedene ne bacaju svetlo usmereno na dole, u pitanju su obicni lusteri, koji sevaju u oci samo tako ( jes ti nekad menjo sijalicu u kuci ).

Neg" covek ovo je pogresno mesto za postavljanje radova...

:lol: U 3d sve ide kako ja postavim. Mogu da okrenem i naopako i mogu da nateram čelični deo da isijava, a može i drvo da bude providno. :D

wokIbsLwXic.jpg

• 1 month later...