Jump to content

Tri meseca od pretstavljanja nove LAV boce

stormwatch
 Share

Recommended Posts

Ima jedna jako zanimljiva stvar u celoj prici, pre oko mesec dana poslao mi je privatnu poruku jedan korisnik koji ce kao da proveri sa nekim tipom iz MCCann-a gde je zapelo placanje, ja sam mu pre par nedelja poslao poruku na koju nikada nisam dobio odgovor tako da mislim da je to bila podmetacina.

ovim si sve rekao, posao se neresava preko sms-a ili bilo kakvih drugih poruka... gospode boze

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovim si sve rekao, posao se neresava preko sms-a ili bilo kakvih drugih poruka... gospode boze

E, ajde produži dalje i ponaplacaj one svoje astronomske dugove, nisu za tebe ozbiljne stvari - ne razumes ni sta sam napisao ni koja je poruka a inace samo da ti kazem da je decko koji nas je angazovao posao radio preko slanja SMS poruka, tako da pls ne kenjaj vise. Hvala.

Da su mu uplatili 50EUR unapred a da nije isporučio snimke da li bi rekli: A pa dobro, to je samo 50EUR - nema veze.

A i ne radi se samo o neposlovnosti - dovoljno je da jedan čovek koji pročita ovo preskoči besplatno angažovanje od strane iste agencije (ili neke druge) i eto - ceo tred ima neku svrhu.

Storm, a koja agencija je bila u pitanju?

Hahaahaaha...ma njima ne sme niko nista da ostane duzan jer odma slede pretnje i kojekakve tracarije. Vec sam naveo ali nek se zna za svaki slucaj, agencija je MCCann Erickson.

Treba se boriti za svaki pošteno zarađeni dinar. Ja već 13 godina jurim pravdu na sudu zbog neisplaćenog honorara za odrađeni posao, u pitanju je cifra od 2000 evra, ali u našoj državi ne možete lako doći do novca ni sa pravosnažnom presudom u rukama. Čekam i dalje i čekaću do sudnjeg dana, ali mi dužan neće ostati niko <_< ;)

Marko ti si tipichan primer Srbina. Ponosan, radi za dzhabe i ispod nivoa mu je da trazhi svoje pare, makar one bile i za cigare. Zbog likova kao shto ti se ovakve stvari i deshavaju, samo dok ti to skapirash bice prekasno ..za tebe...

Chitam ovo i ne verujem... da neko ima toliko nizak prag svesti...

Ako moderatori misle da je dalje trolovanje molim nek obrishu ali sam morao da napishem shta mislim jer mi se gadi zhivot od ovakvih likova...

Malo se otišlo van poente.

A to je da je:

1. oglas viđen na zoni

2. stormwatch se javio na oglas, dobio posao, odradio

3. bio ispaljen za dogovorenu lovu

4. okačio temu na pravom mestu za to

cela ispala ima veću težinu jer oglas nije postavio neki član od juče već neko ko je odavno ovde

@storm

Sledeci put rarujes fajl, stavis sifru, posaljes, kad ti legnu pare das sifru i resena stvar.. Nikome ne treba verovati pa cak ni velikim firmama, jbg..

Apsolutno se slazem sa tobom, uradio bih to da nije bilo dogovora da materijal mora biti poslat iste veceri (u roku od pola sata) jer su sve prezentacije novih boca sa drugih gradskih trgova bile prezentovane u Beogradu.

Ja sam poslao pismo i licno MCCann Ericksonu, oni nista nisu odgovorili meni nego su poslali poruku preko korisnika koji nas je angazovao da ne rade sa krajnjim korisnicima sto mi izgleda smesno jer ja za njih sigurno nisam end-user nego honorarac, tada t.j. pocetkom maja mi je stigla poruka da ce lova biti isplacena posle praznika sto je meni odma izgledalo sumnjivo jer je to bio neki 8-9 Maj a ja ne znam ni za jedan praznik koji dolazi tada. Isto tako je veoma interesantno da druga strana nije cak ni pokusala da objasni ovu situaciju.

@marko jakonič: meni sve honorare isplaćuju redovo, a imam posla češće od jednom mesečno. Evo sad sam radila neki posao za neku firmu i jure me da im pošaljem predračun jer to nisam uradila odmah istog dana. Tako da normalne firme u Srbiji postoje.

@storm: evo da i ja pružim podršku. Neko vreme već pratim temu ne bih li videla da li će se neko, makar lucifer, javiti, ali ništa. Prosto ne mogu da verujem koliki je ovo bezobrazluk i to baš što je u pitanju 50 evra. Bar da su neke velike pare u pitanju pa da kažeš baš su te zajebali, nego se sitničare za 50 evra. Stvarno jadno.

@ Marko Jakonic

Lepo te molim da se ne pravis pametan.

Nisi uopste na nivou da bi bilo kome, bilo sta, mogao da kazes.

Nemoj da moram da postavim temu sa tvojim imenom i da objasnim kako pravis ponude za posao.

Nemoj ni da odgovras na ovaj post.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...