Jump to content
Sign in to follow this  
SiCkMiNd

3d ChallenDZ Trophy Room

Recommended Posts

Trophy-Room.jpg

IIII KRECEMOOOO!!!!

Ova tema prethodi dvema temama koje ce biti posvecene direktno prvom Speed Modelling ChallenDZu, kao i Light & Render ChallenDZu, koje stizu vrlo uskoro, tako da – stay tuned!

Pozdrav ljudi i dobrodosli u ChallenDZ Trophy Room!

Ovde se mogu pronaci arhive svih nagrada podeljenih u svim ChallenDZima, a u momentu kada ovo pisem, verujem i nadam se da ce ih biti jos mnogo, mnogo...

Za sada, mesecno se organizuju dva ChallenDZa, a to su Speed modelling i Light & Render. Za svaki od njih dva prvoplasirana dobijaju nagrade od sponzora, ali isto tako mnogo vise ucesnika dobija Fame poene na osnovu svog doprinosa ChallenDZu....s obzirom da je cilj da se svi dobro zabavimo, ponesto naucimo, i poneko i pobedi...svi koji doprinose tim ciljevima su zajedno pobednici i zato dobijaju tu malu, nebitnu, ali sa druge strane i potpuno priceless nagradu.

Evo nacina na koji se Fame bodovi dobijaju:

Prvo Mesto 100 Poena slave

Drugo Mesto 50 Poena slave

Trece Mesto 30 Poena slave

Zavrsen predat rad 20 Poena slave

Konstruktivna participacija (bira urednik) 10 Poena slave

Svaki pozitivan extraordinary ispad (bira urednik) ?? Poena slave :)

Ovde ce se nalaziti spisak svih dobitnika trofeja, svih dobitnika nagrada i naravno, tabela svih ucesnika koji imaju svoje poene slave, makar i jedan najmanji! :) Zato, stay tuned da hailujete pobednicima, pronadjete svoje mesto medju njima, i naravno, igrate se sa nama :)

Slobodno komentarisite sve sto zelite i ucinite i ovu temu zivahnom i uvek zanimljivom! S obzirom da je ova tema vise igra nego sto je krcata znanjima, slobodno neka i komentari budu takvi :)

Uzivajte!

E sad, ljudi bi pomislili...ok, krecemo od nule...ali...

Ipak bih voleo da odam kakvu takvu pocast svim ljudima koji su i ranije radili na tome da Zona bude zanimljivija i kvalitetnija...Nas clan watson i ajkula je ranije organizovao DZ Lighting Challenge, koji nisu doziveli danasnji dan, ali evo, bar malo da se osvrnemo na njih, i retroaktivno spomenemo i nagradimo i sve njihove sampione!

Dizajn Zona Lighting Challenge 001

Pobednik : ddds Slobodan Denic Modern Church - Something Completely Different 30 poena

2 mesto : Rembrant Modern Church – Cross With Band 20 poena

3. mesto : ddds Slobodan Denic Modern Church – Natural Church 10 poena

Dizajn Zona Lighting Challenge 002

Pobednik : :HGT: - Autumn in Krakow 30 poena

2 mesto : Igr - Dvoriste 20 poena

3. mesto : ddds – Secanja 10 poena

Dizajn Zona Lighting Challenge 003

Van konkurencije : bobi 20 poena

Van konkurencije : :HGT: 20 poena

Watson & Ajkula – Organizacija svih tih Challenga 20 poena

Eto, svim ovim ljudima ove poene upisujemo na pocetnu nulu, tako da ipak krecu sa laaaganom prednoscu :)

Ali...zasluzili su! :)

Takodje novo iznenadjence :) ....resio sam za specijalne zasluge, da nagradim sve koji su ucestvovali aktivno u temama koje su prethodile ChallenDZu (svi koji su kuckali u temama koje su ga najavljivale). S obzirom da je sve ovo bilo beskonacno posla, molim vas prijavite se ako sam nekoga slucajno preskocio, ne bih voleo da se pomisli da je namerno.

Dakle, po deset bodova ide sledecim clanovima! :

Spypro, bobi, Renovatio, creaton, NIKOLAg, breeder, Mercury, Dimke, SekulicN, Marko Jakonic, Watson i ajkula, Abishai, TONCO, okmijum, DarkNemos, hr0nic, morder, :HGT:, nik_one, mos, vip88, Mratchny.

Dakle, trenutna tabela ChallenDZ slave izgleda ovako :) :

DDDS 60 poena

:HGT: 60

BOBI 30

watson i ajkula 30

IGR 20

REMBRANT 20

CortoM 10

Spypro 10

Renovatio 10

creaton 10

NIKOLAg 10

breeder 10

Mercury 10

Dimke 10

SekulicN 10

Marko Jakonic 10

Abishai 10

TONCO 10

okmijum 10

DarkNemos 10

hr0nic 10

morder 10

nik_one 10

mos 10

vip88 10

Mratchny 10

Toliko od mene za sada....sada vi ovde...a ja tokom noci kacim zapravo teme prvog ChallenDZa :)

evo vec ima greska.. a nismo ni poceli...

Dakle, po deset bodova ide sledecim clanovima! :

Spypro, bobi, Renovatio, creaton, NIKOLAg, breeder, Mercury, Dimke, SekulicN, Marko Jakonic, Watson i ajkula, Abishai, TONCO, okmijum, DarkNemos, hr0nic, morder, :HGT:, nik_one, mos, vip88, Mratchny.

a posle na tabeli me nema.... :huh: HOCU MOJIH 10 .... :) :) :)

Tokom noci stizu teme sa ChallenDZima! :) Nije da volim da vas drzim u neizvesnosti, nego i ja imam malo drustvenog zivota :D

Meni od prilike nista nije jasno :D Ko modeluje, sta modeluje ko prosvetljuje, a ko lightuje :D

Al valjda ce mi sinuti nesto u pola noci :)

Ipak bih voleo da odam kakvu takvu pocast svim ljudima koji su i ranije radili na tome da Zona bude zanimljivija i kvalitetnija...Nas clan watson i ajkula je ranije organizovao DZ Lighting Challenge, koji nisu doziveli danasnji dan...

mali propust urednice <_< :) , i ranije je bilo sessiona na zoni. Mislim cak jedanaest sessiona je odrzano 95/96-te.

Ne znam samo da li se insistira na razlici u nazivu, kao ovo je challenge a ono su bili sessioni, mada je to po meni isto.

Pohvale za dobar pocetak i naravno moja puna podrska!

Za sada, mesecno se organizuju dva ChallenDZa, a to su Speed modelling i Light & Render. Za svaki od njih dva prvoplasirana dobijaju nagrade od sponzora

Pretvorio sam se u uho B)

Ajde sada lepo ti SiCkMiNd daj sebi jedno 100 komada tih poena jer se niko nikada nije trudio toliko u ovoj zaboravljenoj sekciji.

hahah, i posle ispadne da sam sve kriterijume izmislio tako da ja pobedim na kraju biggrin.gif

nema veze...ja ti dajem mojih 10 poena da imash i ti ...ljudi, malo respekta za ulozen trud, ja licno racunam da ovo moze biti dobar creativni obrt na ovo delu Zone..;))

iskreno, jako mi je drago da sve to nailazi na tako lep odjek, pogotovu sto je sve iz tog razloga i uradjeno, nema zapravo nikakve licne koristi...drago mi je da se ljudi vec osecaju prijatno u ovim challenDZima, a svakim mesecom verujem da cemo biti sve bolji i bolji :)

nista, onda na kraju meseca pravim glasanje koliko bodova ide meni :D

hahah, i posle ispadne da sam sve kriterijume izmislio tako da ja pobedim na kraju :D

ko nije za sebe nije ni za druge ;)

E ovo je pravi urednik.

Podrzavam! Cak cu da pomerim ovu moju ulenjenu guzicu pa da nesto i sklepam... ako nis drugo, bar ideja imam na pretek.

Nego, posle ovoliko godina suse, bede i nemastine ti nas ovako izbombardova sa cheledzima. Ima bre da pomajkamo ki srbski vojnici posle albanske golgote. Moze od previse lepih stvari da nam pozli, bre! Trebao si to polako, izokola... na kasicicu...

hvala! :)

E pa ljudi, sada je vreme for a little surprise!

S obzirom da nam je ovo prvi zajednicki challenDZ, i s obzirom da je tacno pola meseca proslo, resio sam da nenajavljeno nagradim bar ovako virtuelno, nasim fame poenchicjima sve koji su do sada ucestvovali u ovoj akciji na bilo koji nacin! Ja sam potpuno iznenadjen odzivom, i jako srecan da je lista ljudi koji ce sada dobiti svoje poJene slave ovako dugacka!

Daklem ljudi, svako ko je biiiilo sta kucnuo na jednoj od ove tri teme (speed modelling, lighting i trophy room) ce dobiti 10 poJena (poeni se racunaju za svaku temu odvojeno tako da ako je kucao i dve teme dobija 20), a svako ko je jos i okacio bilo kakav rad dobija 20 poena! weeehaaa! plenty of points....

Probao sam da popishem sve koji su kucali, na brzinu, tako da, ako je neko ostecen, verovatno sam dobio mito od konkurenata da tako ucinim ;) ali svakako vristite pa da promenim ako ta prevara ne prodje ;)

Evo ovako, da ne dajem za svaku od 3 teme posebno, zbirno ko je na ovom challenDZu dobio ovih "neocekivanih" poena :)

Ddd s 50 (WIP radovi na oba challenDZa, komentarisanje u Trophy roomu, za sada svakako bodovni sampion :) )

Hr0nic 40

chu-des 40

SekulicN 40

:HGT: 40

dboxx 40

CortoM 30

Vip88 30

Morder 30

Watson i ajkula 30

Riddler 20

Nik_one 20

SuCur 20

DarkNemos 20

LuckyBug 20

SreckoM 20

Mos 20

greent 20

Rembrant 20

Dimke 20

invisible4u 20

Btw 20

Salamander 20

Millosh 20

Icman 20

Sh_ 20

Marko Jakonic 20 (covek dobi poene ni kriv ni duzan :) )

Okmijum 20

Bato 10

TONCO 10

Bobi 10

velox 10

BaneR 10

Frikou 10

Breeder 10

Ikomnen 10

Spypro 10

Buca3 10

NIKOLAg 10