Jump to content

Hall of Game/Fame/Shame

Recommended Posts

Braid

splash-image-short.jpg

u mojoj top listi zajedno sa Half-Life 2 deli mesto broj 1

VVVVVV

pic1.png

prilicno hardcore, nisam imao zivaca da je zavrsim

Gish

gish-1.jpg

ti si lopta od katrana, nuff said

Time Fcuk

time-fcuk.gif

od jednog od kreatora gish-a, nuff said

N

nbig_copy.jpg

hardcore, isto nikada nisam zavrsio, previse nivoa :)

Truck Dismount

truckdismount.png

legendarni Truck Dismount, a tu je i Stair Dismount a upravo sam saznao da postoji i Sauna Dismount :D

Penumbra

Penumbra_Overture2.jpg

odlicna horor igra, a inace mrzim horor bilo sta. ima jos dva nastavka, a skoro je izasala i Amnesia, Penumbrin spiritualni naslednik

Boogerman

Boogerman_-_A_Pick_and_Flick_Adventure_Coverart.png

pomenuh ga zbog nadimka :)

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

ne znam dal' spominjah ovu flash igru vec nekad, ali ludilo je, pogotovo kad nabacite malo skilla :) flash = free, naravno.

+ priceless muzika :)

solipskier.jpg

http://mikengreg.com/solipskier/

HINT: kad vam se prekine muzika u sred igre znaci da ste vec postali prilicno zajebat' igrac :) pogledajte sledeci put pri slicnoj brzini i videcete da vam zapravo od brzine spadnu slusalice sa glave :)

Chrono Cross

51jDJtdXGRL.jpg

Verovatno jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao. Nije narocito poznata, a skoro svako ko je odigrao hteo je jos. Steta sto je Sqare Enix odustao od razvoja treceg dela.

Final Fantasy VII

51tkmb93AiL.jpg

Igra koju su ovi iz gorepomenute kompanije potpuno unistili nepotrebnim nastavcima i glupostima. Imao sam par meseci posle izlaska, secam se igrali smo je ja i brat na PSX. Tamo je nikad nismo uspeli da zavrsimo, 10 godina kasnije kad smo je zavrsili na emulatoru ostali smo sa sirom otvorenim ustima. Ï mnogo puta pustenim Nastavkom u vidu filma FF VII: Advend Children.

Blask and White

41CDJ7TQ6XL.jpg

Igra koja je pokusala nesto novo i kreativno. Jako zabavna za igranje.

U Hall of Shame bi stavio sve nastavke CoD posle 4, Nove Need for Speed-ove, NOve Final Fantasy-e i slicne igre koje em nemaju smisla, em brukaju "porodicno" ime.

ne znam dal' spominjah ovu flash igru vec nekad, ali ludilo je, pogotovo kad nabacite malo skilla :) flash = free, naravno.

+ priceless muzika :)

http://mikengreg.com/solipskier/

HINT: kad vam se prekine muzika u sred igre znaci da ste vec postali prilicno zajebat' igrac :) pogledajte sledeci put pri slicnoj brzini i videcete da vam zapravo od brzine spadnu slusalice sa glave :)

kolko je dobra igra! morao sam da quotujem, zasluzuje da bude i na ovoj strani. nadmasila je Canabalt

evo jos jedna zaraza ali sitnim fontom posto joj (jos) nije mesto u hall of fame: GunBlood

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

metal slug :) to je igrao moj klinac na soniju a ja sam gledao i uzivao kako to izgleda. Nego jel ima neko one artvorkove sto su bili na CD-eovima pa da mi sine. Osim sto je bilo lepih stvari nameravam da ih iskoristim ko referencu za modelovanje nekih od skalamerija, nigde na netu nisam nasao pristojne slike.

unapred blagodaran :)

• 2 weeks later...
  • 2 years later...