Jump to content

IT Akademija - iskustva?

synestetic
 Share

Recommended Posts

Zdravo svima,

ne znam da li postoji tema, pretraga nije nasla....

Zanima me ima li neko iskustva sa IT Akademijom (http://www.it-akademija.com/index.php - nije spam, niti reklamiram).

Zeleo bih da znam ima li neko iskustva sa ovom skolom, da li je sve onako kao sto pise na sajtu, kao i koliko im je kvalitetan online learning program? Moze li se tu nesto nauciti, i vrede li te diplome, konkretno Web dizajn? Ne radi se o meni, vec o bliskoj osobi koja bi da udje u posao i nauci nesto, ali bi zelela i sertifikat.

Hvala unapred.

Ja studiram online i mogu ti reci da nije lose, dobijes lekcije , naucis, uradis testove i zadatke, posaljes. To je to. Za sve sto ti nije jasno mozes profesoru da posaljes poruku, jako su ljubazni i strpljivi.

A dobro je to sto ne moras svaki dan da visis na netu, poskidas lekcije i kad ti odgovara sednes da uradis testove.

Ostalo mi je jos malo da zavrsim sve, pa ako si strpljiv, sacekaj da vidis da li sam dobila diplomu.

Mislim da vredi, ali moras onda konstantno da juris posao, sve posle zavisi od tebe.

Hvala Miena.

Na kojem si ti smeru? Mena zanima Web dizajn? Koliko su Adobe sertifikati uvazeni?

Naravno, mnogo vaznije je sta naucis i sta znas, koliko se trudis ali i koliko si talentovan, medjutim, vazna je i polazna tacka, i nadam se da je ITA dobra.

hej hocu ja da posedujem jednu takvu akademiju!

ti ljudi bre zaradjuju papreno!

@synestetic neces naci ono sto trazis ni u jednos skoli ili fakultetu.

Ne radi se o meni, vec o bliskoj osobi koja bi da udje u posao i nauci nesto, ali bi zelela i sertifikat.

Pitanje:

U teoretskoj situaciji gde bi klijent bio stavljen u poziciju da odlucuje izmedju dizajnera A i dizajnera B koji od navedenih faktora ima veci uticaj da klijent odabere jednog od njih:

A) Sertifikati steceni u privatnim skolama u Srbiji.

B) Boja pertli na patikama.

Tacan odgovor: B.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...