Jump to content

ШВРЋК

mr.sch
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ jel se taj mrgud mrgodi na mene što ne ostavljam ništa pametno nego samo komentarišem kao neka baba? :ph34r:

EDIT: dobro je, moja poruka je bila pre nego što su prateće reči ispisane uz sliku. (moš izbrisati onda ovu poruku, da ne smrdi džabe ovde)

EDIT²: ma neka nje tu gde je, dobro si se samoprozvao (i na vreme) - a sada ostavi nam bar jedan bakin kolač (u vizuelnoestetskom smislu)

EDIT³: a pošto si odnedavno u prestižnom 50+ klubu, ako li se budeš bio potkrepio prilozima, zaslužićeš da te punopravno zovemo "deda".

Upravo (mi) se porodila svinja, devet smiješnih čuda! Ako Mr. Š (+ ostali akcionari) misli da nije trash priložio bih sjutrašnji fotosešn (& MT:S dozvoli :angry: + oblaci se ne iscede )? Kako sam u tranziciji sa Prozorima , pravim kućicu na drvetu + jezeru & simultano ostavljam antidepressante a zvijezda prži li prži.. nikako da se vizuelno odužim a to jako želim.. bilo kako bilo, intermezzo:

Asleep from day

sch0625.jpg

провокације, него шта! зна добро да тајмер не уме да каже "птичица", а слути и да још увек нисам набавио сталак, гррр

књига звучи занимљиво, бавио сам се том идејом - само што данас брдо њих објављује, а све мањи број прибавља и чита

за пигибенк сешн, може... али пробери једну да ваља (нека суптилна интервенција, направиш да су као касице/с цртом)

елијен личи и на неко од модерних сајбер кућишта, или ђон од патика, или пак чучавац на свемирском броду "Ностромо"