Jump to content

ШВРЋК

mr.sch
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sch0049.jpg

да не качим линкове, претражи сајт crtaci.info или погледај по торентима ("velika kolekcija ex yu crtaca" тј. "crtaci")

и још, ако могу да замолим - да не цитирате и слике поред текста (видети "преглед поруке" пре "додај одговор")

sch0050.jpg

^вако мож' бит' буклет, омот за књигу ил' да се испишу стихови једнако болесне песме лево

sch0053.jpg

ǝuoz ɐs ɐʞnqɐɾ ɐɔʌɐpoɹd ı ɐɔɐʌɐɾuıɔodɐz ƃouǝʌnɔ 'ɐɾıɹɐɹƃı (¡) ɥıuǝsɹʌopǝu ı ılɐ - ɥıuɾoɹqoƃouɯ po ɐupǝɾ soɾ

ноуп, донесено давно из јуесеј... мада, то је латекс у амонијаку а.к.а. течна гума - не би ме зачудило да ју рабе певаљке, водитељке, најављиваљке, одјављивачице, читачице текста, (ко)медијске звезде и шурикени или коекаве пластифуксе™ (©Јањетов, Црни Инкал) што се јавно приказују у црним кутијама, пропадајућих нам авијона. Може неко да ти добаци?

sch0055.jpg

На прагу својих двадесетих хтео сам, ето, све да пробам; звало ме забрањено воће с' разних грана,.. ал' шта сам знао ја?

Ne mogu da se odlucim koji primer bolje ilustruje moju vestinu crtanja, tvoja skica levom ili desnom nogom!! :mrgreen: Na poslednjoj (with teeth) ti je linija, (bez uvrede) malo nazubljena! :lol:

p.s. probacu da nadjem negde tecni lateks.

Овог пута није никакво дубокоумље у питању, само мало истраживање матрице 6*6 и начина да се цела мапа пређе, а да је путања симетрична... постоји још решења, али ово је доста за вежбу. У принципу, тотално линеарно вођење, које се бесконачно понавља, али 100% искоришћава задату површину. Пакмен губи смисао у овом окружењу, али ако им се размера скалира тј. димензије повећају у односу на јединицу, или ако се уведе нивелација терена (тунел, подвожњак, рампа), или прескок зида/телепорт/портал... то већ отвара нове, употребљиве могућности. Асоцијације су, наравно, на Атомик Бомбермана и играње у двоје - на једној столици. Ау, колико је времена и живаца, појела та игра у своје време.

sch0056.jpg

Кад је матрица 4*4 у питању, постоје само два валидна предлога, ако се притом не рачуна овај трећи, као компромисан

sch0057.jpg

Bunny, моји извори кажу да можда има нешто слично латексу у хоби продавници, Пинки, Земун... вреди погледати тамо?

... Bunny, моји извори кажу да можда има нешто слично латексу у хоби продавници, Пинки, Земун... вреди погледати тамо?

Hvala za info, "potegnucu vezu" za nabaviti ga.

bunny72.jpg

p.s. "Bunny" je kompliment, hvala! Ja sam ipak jedan stari dzangrizavi zec... :lol:

хе, фали нам још Шедвел на теми и мала покер екипа је компљетна; боље Bunny но Grumpy
sch0059.jpg
па, то је био део студије преклапајућих, извлачећих, ротирајућих елемената за мали стан