Jump to content

ШВРЋК

mr.sch
 Share

Recommended Posts

@crc

Mais oui... fabrique belgique! Језик супермаркета је maxi-мално исплатив ових дана (ти ми нешто личиш на BioProtector-кa)

@syn

Хвала за уочени тајпо; стварно звучи као неки лек који заувек ослобађа тегоба. Имам још једну тему, препуну стрпљења

@frq

Хвала. Мишљах се како ли би изгледали у фул колору, али та хобистичка авантура мораће да сачека на слободније дане

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sam ti samo zahvalan za onu strpljivu temu čiji link si sad dao... ne znam kako mi je tada promakla, prvi put je gledam. Oduševljen sam u potpunosti, ulepšala mi je dan.

Hvala. :)

p.s. To zbog štita, hm? Odabrah gvožđanu prokletinju u magnovenju neizdrža registracije još onomad i od tada me prati... raspisaću jednom tender&konkurs za novi avatar, na polzu naroda a i mene. :)

мењање аватара? не, нема тога, брендирао си га и френдирао - пази само да не захрђаш
а све теме сам излинковао у свом профилу, мора да се уложи активан труд, да се промаше

sch0439.jpg

Многи су путеви који те воде животом, тако некоме школа буде пречица, а некоме ход по трњу.

Битна је искреност и посвећеност, истрајност и рад непрестани - и резултати неће изостати.

Ни у ком случају.

!

iako to trenutno nema nikakvu tezinu, imas moj paraf.

чим добијемо линију, имамо правац (ка циљу, наравно) и раздаљину (није лака процена из позиције тачке) - срећан пут!

sch0442.jpg

prava je mozda prava, ali retko je prava. za suprotan pogled vazi obrnuto.

duzinu je generalno lakse estimirati taxicab geometrijom, medjutim ako je cilj arbitrarno daleko (kao sto vecina jeste, inace ne bi bili ciljevi, vec koraci osvetljeni sopstvenom predvidivoscu), svaki pad, svaki uspon, i svaki prazan hod, arbitrarno dugo traju.

prostom interpolacijom je nemoguce zakljuciti kada ce se pad, uspon, ili status quo zavrsiti, ali je uvek moguce retroaktivno spojiti tacke. protok vremena je dovoljan da se predjeni put sazme u izraz 'iskustvo', jedino se tako usponi i padovi mogu "ispeglati" u jasan, ciljem predodredjen pravac kretanja.

tu se vide kolebanja i koraci, odstupanja i krize, useri™ i leaps of faith.

ali onaj ukupni pomeraj ka cilju, poznat kao Δy, je u svakom trenutku konstantan, izmerljiv, i samo nash.

ова три су преживела тријажу (имам још три предлога, али сам их за ову прилику самоцензурисао) и доспела до финала.

sch0443.jpg

oh m(ight)y G!

C'est la vie.

iako to trenutno nema nikakvu tezinu, imas moj paraf.

čini mi se da ti poput fizike nedostaje "samo" masa da bi se potvrdio.

predlažem Nassim Haramein-a, i njegov

:) proton. (ovo je reklamni short preview, za ozbiljniji overview ovde ali je 8h, mada je zabavan).

koliko god ga napadali i brisali iz [kvantno - verskih] razloga, čini mi se da je tek sociološki zanimljiv, i da paše "našoj realnosti".

eto, još malo off-a u off temi. offsorry.

mada i nije toliko off, samo je verbalizovana ova mr.sch-ova razbi(bri)Ga

за два дана сам пролетео кроз тему и сад ми је криво што нема више...

Господине Ш,

пре пар дана сам открио тему "ЕДМ". Шта је сад са тим, да ли цртате са остатком света или сте одустали од те акције?

3Д коцкица/ лавиринт/ "суперменолики"/ осмобитна алузија - и све на шта може да заличи... сустигла је 'тичицу за кљун.

sch0446.jpg

Пробаћу...

Чудно је колико се мало чланова прикључило акцији.

Ако се одлучим, где да качим цртеже? Да отварам нову тему или у оној коју си отворио?

гестом узвраћања сличне "услуге", колега pjmaster ми је скренуо пажњу на 1 лого идентичне основе, те је права "срећа"

да је одабрана коцка, иако се по јајету и детаљима разликују. не одричем га се идејно али неће бити пуштен "у промет"

sch0448.jpg

Наравно да волим, често сам то и радио, чешће у прошлом миленијуму (мада и почетком овог) али тек сад откривам ове драгоцене странице и информације на истим...

Ако неко хоће да ми се придружи бићу у Назарету. :)